Anasayfa » HABERLER » Mega Oyuncak iftar yemeği verdi

Mega Oyuncak iftar yemeği verdi

Oyuncak sektörünün önde gelen ithalat ve imalat firmalarından Mega Oyuncak bu sene de iftar yemeği düzenledi. Hemen hemen her sene oyuncak sektörü toptancı ve perakendecilerini bir araya getiren Türkiye’nin en büyük oyuncakçılarından olan Mega Oyuncak geleneksel hale gelen iftar yemeğini bu yıl da oyuncak sektörü firmalarına bu gün (18 Nisan 2023 Salı) günü Eminönü Hamdi Restaurant’ta iftar yemeği verdi.

Mega Oyuncak yetkilileri davette bütün misafirleriyle tek tek ilgilendi, sohbet ettiler.

11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayının yardımlaşma, dayanışma, cömertlik, şefkat ve merhamet ayı olduğunu dile getiren Muharrem Bey: “Büyük bir aile olarak hep birlikte iftar yemeğinde buluşmak bizleri fazlasıyla mutlu etti. Bugün burada; sizlerle, siz değerli mesai arkadaşlarımla iftar etmekten son derece mutlu olduğumu belirtmek isterim. Bu iftar programının oyuncak camiasında çalışanlar arasındaki kaynaşma ve paylaşma duygusunun pekişmesine katkı sağlayacağına inanıyorum. Bu organizasyonda emeği geçen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.

Mısır Çarşısı’nın yanı başında Eminönü meydanda yer alan ünlü Hamdi Restaurant lezzetli kebapların servis edildiği ve tarihi yarımada Haliç, Galata ve Boğaz’a karşı mükemmel bir panaromik manzarası sunan mükemmel bir mekana sahip.

Hamdi Restaurant’ın lezzetli yemekleri ve nezih ortamında gerçekleşen iftar yemeğinin ardından davete katılanlar çay içerek sohbet ettiler.

Nezih bir ortamda lezzetli yemeklerin ardından misafirlere çay, tatlı ve meyve ikramı yapıldı. Davete katılan misafirlerine teşekkür eden firmamız, misafirlerini uğurladı. Oyuncak piyasasındaki iş arkadaşlarını kocaman bir ailenin birer parçası olarak gören bu firmamız bu iftarla böyle bir ailede yer almanın mutluluğunu yaşadı.

Hep birlikte olmanın sevincini yaşayan oyuncak sektörü çalışanları bu güzel iftar daveti için Mega Oyuncak’a teşekkür ederek ve tekrarını dileyerek mekandan ayrıldılar.