Anasayfa » HABERLER » Marvel’dan Avengers: Age of Ultron vizyonda, yeni ürünler raflarda

Marvel’dan Avengers: Age of Ultron vizyonda, yeni ürünler raflarda

marvel1Çizgi roman ve aksiyon tutkunlarının favorisi Marvel’dan Avengers (Yenilmezler) serisinin yeni filmi Avengers: Age of Ultron (Yenilmezler: Ultron Çağı) Türkiye’de 1 Mayıs’da gösterime girerken maceranın heyecanı filmin figür ve oyun setlerinde devam ediyor. Avengers takımının Titan Hero Tech Elektronik Figürleri ise heyecan verici, interaktif bir oyun deneyimi sunuyor.

Türkiye’de 1 Mayıs’ta vizyona giriyor. Çocukların, çizgi roman severlerin ve aksiyon figürü koleksiyonerlerinin gözdesi yeni Avengers (Yenilmezler) ürünleri de raflarda yerini alıyor.

Macera sadece sinemada kalmıyor, filmden alınan ilhamla tasarlanan figür, araç, oyun seti ve role play ürünleri heyecanı gerçek hayata taşıyor. Ürün serisinde Avengers kahramanlarının elektronik figürleri, filmdeki önemli aksiyon sahnelerinin canlandırılabileceği Miniverse oyun setleri, Captain America’nın kalkanı, Iron Man’in ARC FX eldiveni, Hulk’un yumrukları, Avengers kahramanlarının maskeleri de yer alıyor.

Avenger Hulk Buster’ın İnteraktif Titan Hero Tech Elektronik Figürü; Iron Man, Hulk, Thor ve Captain America’nın elektronik figürlerini tanıyor ve marvel2karşısındaki karaktere özel konuşma ve ses efektleriyle ona karşılık veriyor. Benzersiz yumruk gücü ve göğsü ışıklı zırhı ile engel tanımıyor.

Avengers Miniverse Aksiyon Setleri ile Yenilmezler: Ultron Çağı filmden önemli aksiyon sahneleri canlandırılabiliyor; daha büyük bir aksiyon için oyun setleri üst üste dizilebiliyor.