Anasayfa » HABERLER » Markaların Tek Adresi, Marka Show

Markaların Tek Adresi, Marka Show

Markaların Buluştuğu Tek Adres: Marka Show

Ceren Oyuncak tarafından 13-15 Ekim 2023 tarihleri arasında Titanic Deluxe Golf Belek Otel’de düzenlenen 4. Marka Show bu yıl da muhteşem bir organizasyona dönüştü.

Kırtasiye ve oyuncak sektöründe şimdiye kadar onlarca organizasyon düzenlendi ancak Marka Show farkıyla sektör, büyük bir şova dönüştü. Sektör, organizasyona büyük ilgi gösterdi ve hem firma temsilcileri hem de sektör karar vericilerinin katıldığı bu etkinlik güzel bir şölen hâline geldi. Markaların kendilerini, 2024 planlarını ve ürünlerini tanıttığı muhteşem bir platform oldu.

“Hep Birlikte Daha İleriye…” sloganıyla ilerleyen Ceren Oyuncak ailesinin 13-15 Ekim 2023 tarihleri arasında Titanic Deluxe Golf Belek Otel’de gerçekleştirdiği 2023 yılının en çeşitli, en büyük ve göz kamaştırıcı Marka Show’u bir kez daha büyüledi ve her yıl olduğu gibi bu yıl da muhteşem bir organizasyona imza attı.

Uluslararası oyuncak sektörünün önde gelen markaları arasında bulunan Hasbro, GP, Clementoni, Spinmaster, Mattel, Dickie Toys, Simba, Lego, Adore Oyuncak, CA Games, ve CTOYS gibi katılımcılarla gerçekleşen organizasyon, oyuncak ve kırtasiye sektöründen alıcıları bir araya getirerek, zengin ve güncel ürün çeşitlerini hoş bir mekanda inceleme ve sipariş verme fırsatı sundu.

Antalya’nın en gözde otellerinden biri olan Titanic Deluxe Golf Belek Otel’de düzenlenen etkinliği ziyaret eden alıcı firmalar, tatil, eğlence ve dinlenmenin yanı sıra kendilerine sunulan özel Vade Avantajları, Dev Kampanyalar, En İyi Fiyatlar, Yepyeni Ürünler, Sürpriz Hediyeler ve Daha Fazlası ile organizasyona tam not verdiler.

42 Yıllık Tecrübe 

Ceren A.Ş. kırtasiye sektörüne 42 yıl önce adım atmış, o zamandan bu yana hızla gelişen ve büyüyen sektörde kendine köklü bir yer edinmiştir. Şirketin dinamik yapısı, bilgi birikimi ve tecrübesi, bugün sektörün önde gelen ve köklü firmaları arasında yer almasını sağlamıştır.

İnsana ve insan sağlığına değer veren, kaliteyi yaşam felsefesi olarak benimseyen köklü bir kuruluş olmanın getirdiği tecrübesi, oluşturduğu iş birlikleri, değişime ve gelişime olan bağlılığı ile istikrarlı bir büyüme gösteren Ceren A.Ş. sahip olduğu vizyonla sektörün örnek alınan firmaları arasında bulunuyor.

Bugüne kadar Türkiye pazarına birçok markalı ürün sunarak olağanüstü katkılarda bulunan Ceren A.Ş. son 42 yıl boyunca toptan kırtasiye alanında elde ettiği başarıların ardından, sektörde daha güçlü ve verimli devam etmek adına bu alandaki çalışmalarını sonlandırarak kendi markaları ve distribütörlükleri (Play-Doh, Playdoh Art&Activity, Bubu, Ceo, CeoArt, Bear&Deer, Eastpak, JanSport, Lilamor..) ve dağıtımını üstlendiği oyuncak markaları (Adore, Clementoni, Giochi Preziosi, Hasbro, Lego, Mattel, Neco, Sunman…) ile yoluna devam ediyor.