Anasayfa » PERAKENDECİ OYUNCAKÇILAR » Lolliboni: ”9. Toy-Bir Geçen Senelere Oranla Daha Verimli Geçti”

Lolliboni: ”9. Toy-Bir Geçen Senelere Oranla Daha Verimli Geçti”

 

  1. Toy-Bir Geleneksel Antalya Oyuncak Satıç ve Etkinlik Organizasyonu, 19-2} Ekim 2022 tarihinde Sueno Hotel Deluxe Belek’te gerçekleçti. Etkinliğe katılan firmalardan Lolliboni Candy Toys Genel Müdürü Yiğit Emre Yüksel organizasyon, faaliyetleri ve sektör hakkında bilgi verdi.

 

  1. Toy-Bir Organizasyonu nas1ld1″

“Biz bu etkinliğe her sene katılıyoruz ve gayet memnunuz.

  1. Toy-Bir Organizasyonunda hem profilimize yeni müçteriler ekledik hem de bu sene artı olarak geçen senelere göre yurt dıçından pek çok müçteri katılımı oldu, bu bize ihracat için önemli bir katkı sağladı. Bu organizasyon her sene daha iyi gidiyor. Böyle istikrarlı bir çekilde devam ederse gelecek senelerde de daha iyi olacağını düçünüyorum.”

Lolliboni olarak bu sene organizasyona hangi ürünlerle geldiniz”

“Ürün profilimize çok yeni ürünler ekledik. Özellikle yılbaçı dönemine girdiğimiz için çekerleme bölümünde yılbaçı konseptli ürünler, yeni çekerler ve sürpriz yumurtalar çıkardık. Ayrıca lego setleri, güzellik setleri ve doktor setleri gibi bir sürü yeni projemizle ürün gamımızı daha da zenginleçtirdik.”

Lolliboni’de oyuncakla çekerin bağ1 nedir” “Lolliboni’de biz aslında oyuncak ile çekeri birleçtiriyoruz, sürpriz paketler ve sürpriz yumurtalar yapıyoruz.

Bizde oyuncakla gıdanın bir araya gelmesiyle yeni bir ürün oluçuyor ama oyuncak ile çekerleme birebir temas etmiyor, yani oyuncakla çekerleme paketli bir çekilde oyuncağın içine giriyor. Elimizde 10un üzerinde lisanslı ürünümüz var.”

2022 y1l1 değerlendirmeleriniz nas1ld1r”

“Pandemi vesaire ile ilgili olarak zor bir dönemden geçtik. 2022’de çoğu yasak kaldırıldıktan sonra, geçen seneye oranla çok büyük büyüme oldu. $u an 10. ayın sonuna doğru geliyoruz, 2 ayımız daha olmasına rağmen bu senenin hedeflerini tutturmuç durumdayız. Biz bu yıldan memnunuz.”

Son olarak sektöre etmek istediğiniz mesajlar1n1z nelerdir”

“Bence bu ülkenin daha çok üreticiye ve daha büyük üretim hacmine ihtiyacı var. Gözlemlediğiniz kadarıyla oyuncak sektöründe her geçen gün üretici sayımız artıyor. İnçallah büyümeye devam ederek oyuncakta dünyada en üst sıralara geliriz.”