Anasayfa » HABERLER » Lego severlere yepyeni ürünler

Lego severlere yepyeni ürünler

şattoBirbirinden yeni ürünlerle LEGO oyuncukları, miniklere hem eğlence hem de kabiliyetlerini geliştirme fırsatı veriyor.

LEGO’dan yepyeni ürünler LEGO severler ile buluşuyor! Birbirinden yeni ürünlerle LEGO oyuncukları, miniklere hem eğlence hem de kabiliyetlerini geliştirme fırsatı veriyor. LEGO Friends kızlarıyla bir çiftlik evi kurup, ata binip, onların bakımını üstlenecek olan çocuklar, LEGO City’nin yeni hırsız polis seti ile heyecanlı dolu dakikalar yaşarken, LEGO Chima’nın yeni kahramanlarıyla aksiyon dolu müthiş bir serüvene yelken açacaklar…

Ülkemize Adore Oyuncak tarafından getirilen LEGO oyuncakları, yeni ürünleriyle LEGO severler ile buluşuyor. LEGO Friends kızları Stephanie, Olivia, Mia, Andrea ve Emma ile bir çiftlik evi kuracak olan minikler, ayrıca LEGO Friends kızlarının yepyeni yazlık evi ile yaza hazırlık yapacak… LEGO City dünyası heyecan dolu bir hırsız polis kovalamacasına hazırlanıyor. LEGO City ailesine eklenen yeni setler, yeni araçları ve detayları ile şehrin kanun adamlarını hırsızların karşısına çıkarıyor. İki otomobil, bir motosiklet ve bir helikoptere ev sahipliği yapan büyük polis merkezi, detaylarıyla minikleri adeta büyülüyor. LEGO Chima’nın benzersiz dünyasında yeni bir macera başlıyor. Chi gücü için mücadele eden Timsah ve Aslan kabilesi, Chima dünyasının geleceği için bu defa güçlerini birleştirerek yarasalara, akreplere ve örümceklere karşı zorlu bir mücadeleye girişiyor!