Anasayfa » TEDARİKÇİ OYUNCAKÇILAR » LEGO NİNJAGO® İLE NİNJA SEN OL!

LEGO NİNJAGO® İLE NİNJA SEN OL!

LEGO® NINJAGO FİLMİ™’nin yepyeni setleri raflarda yerini aldı

Çocuklar, Yeşil Ninja Lloyd ve onun arkadaşlarıyla maceradan maceraya koşuyor. Master Wu liderliğinde toplanan ekip, kötü kalpli Garmadon’a karşı mücadele ediyor. İçlerindeki ninjayı keşfeden cesur çocuklar, birlikte Spinjitzu’nun gücünü açığa çıkarıyor! Film esprili anlatımıyla yetişkinlere de hitap ediyor.

LEGO®, Ninjago Filmi setleri ile çocukları kıvrak düşünce yeteneği, etik davranış bilinci ve ninja teknikleriyle oyun oynarken eğlenme becerisine sahip bir ninja olmaya çağırıyor. “Ninja ol!” sloganıyla da bu çağrısını destekliyor.

LEGO® NINJAGO setleri,  çocukların hayal gücünü geliştirmeye yardım ediyor. LEGO®  NINJAGO, büyüme çağındaki minikler için ideal eğlence aracı olarak öne çıkıyor. Çoğunlukla 7-14 yaş grubundaki çocuklara hitap eden yeni set ile minikler; arkadaşları ve aileleriyle oynarken hikayelerini anlatıyor, fark etmeden sosyal becerilerini de geliştiriyor. Sonsuz eğlence ve heyecan garantili yeni sette minikler ayrıca, diğer ninjalarla birleşebiliyor ve ne yaptıklarını, #BENINJA hashtag’ini kullanarak ve takip ederek görebiliyorlar; böylece ninjaların dünyasında neler olup bittiğini her zaman öğrenebiliyorlar.

#lego, #ninjago, #ninja