Anasayfa » HABERLER » Kulaklık markası Plantronics artık D&R’larda

Kulaklık markası Plantronics artık D&R’larda

Dünyanın önde gelen kulaklık firmalarından Plantronics, Türkiye’deki yatırımlarını sürdürerek satış ağını genişletmeye devam ediyor. Türkiye’deki kulaklık potansiyelini değerlendiren Plantronics, bundan böyle D&R mağazalarında yerini alıyor.

Türkiye’nin en iddialı kulaklık markalarından Plantronics, satış ağına bir yenisini daha ekledi. Plantronics; elektronik ürünler, filmler, kırtasiye ürünleri, kitaplar, müzik albümleri, oyuncak ve çeşitli hediyelik ürünlerin yer aldığı Türkiye’nin en köklü mağazalarından D&R ile anlaştı.  Tasarımı, teknolojisi ve işlevselliği ile kulaklık pazarında önemli bir yere sahip olan Plantronics, bundan böyle ürünlerini D&R mağazalarında tüketiciyle buluşturacak.

İlk olarak Akasya AVM, İstinyePark AVM, Zorlu AVM, Cevahir AVM, Kanyon AVM ve İzmir Bornova D&R’daki mağazalarında yer alan Plantronics kulaklıkları, ilerleyen günlerde de İstanbul’daki diğer D&R mağazalarında da boy gösterecek. Teknoloji zincir marketlerinden Media Markt, Vatan Bilgisayar, Bimeks’ten de kolaylıkla ulaşabileceğiniz Plantronics kulaklıkları  D&R’da da bulabileceksiniz.

 

#Kulaklık #Plantronics #D&R #satış