Anasayfa » HABERLER » Kiddie Home’da bulunan Le Toy Van ahşap oyuncaklar ile ”Bir Düş Gerçeğe Dönüşüyor!”

Kiddie Home’da bulunan Le Toy Van ahşap oyuncaklar ile ”Bir Düş Gerçeğe Dönüşüyor!”

t17İngiltere’de tasarlanan ve her yıl birçok alanda ödül alan ahşap oyuncak markası Le Toy Van renkli tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Cıvıl cıvıl renkleri ile çocukların dünyasını renklendiren Le Toy Van’lar yeteneklerini geliştirip ve hayal gücünü desteklerken, el ve göz koordinasyonunu da geliştirerek miniklerin eğlenceli ve kaliteli oyun zamanları geçirmelerini sağlıyor. Geri dönüştürülebilir ve sürdürülebilir ağaç politikasıyla üretim yapan marka,  Avrupa kalite ve güvenlik standartlarına uygunluğu ile de Türkiye’de kısa sürede ailelerin tereddütsüz tercih ettiği markalar arasında yerini aldı.

Tamamı kalp desenleriyle boyanıp dekore edilmiş ahşap ”Lily’nin Evi”   çocukların düşlerini gerçeğe dönüştürüyor. Rengarenk tasarlanan ev için tüm mobilyalar düşünülmüş. Kiddie Home’ da bulunanyaratıcı oyuncak markası Le Toy Van’dan ”Lily’nin Evi” yeteneklerini ve hayal gücünü destekleyerek çocukların eğlenceli oyun zamanları geçirmelerini sağlıyor.

Küçük hanımlar Kiddie Home’da bulunan Le Toy Van’ın 12 ahşap parçadan oluşan Honeybake Çay Takımı ile misafirlerini ağırlıyor. Renkli fincanlar ve tabakları, demlik ve sallama çayı, sütlük, pasta ve çay tepsisi ile çocuklar keyifli oyun saatleri geçirecek.

Le Toy Van’ın en yenilerinden Honey Home Çamaşır Makinesi… Tamamı ahşap ürünün açılabilen deterjan gözü, deterjanı, çevrilebilen ayar düğmesi, manuel olarak döndürülen silindir fonksiyonu, sabunu, sabun kutusu, yumuşatıcısı ve çamaşır askısı ile ile çocuklarınız size ev işlerinde yardım ederken çok eğlenecekler.

Le Toy Van’ ın Hava Kuvvetleri logolu ve dönen pervaneli, retro tarzı, çift kanatlı ahşap Skyflyer uçağı şimdi Kidde Home’da  çocuklarla buluşuyor.