Anasayfa » HABERLER » Kiddie Home’ da oyuncaklardan oyuncak beğen…

Kiddie Home’ da oyuncaklardan oyuncak beğen…

t16Binlerce farklı çeşidiyle Avrupa’nın en inovatif ahşap oyuncak markaları arasında yer alan Goki sürdürülebilir ağaç politikası ile üretiliyor.

Yeni nesil oyuncaklarla beraber nostaljik oyuncakları da canlı renklerle tasarlayan Goki oyuncakları, çocukların özellikle motor, duyusal ve dokunsal becerilerinin gelişiminde büyük rol oynuyor. Dünyaca kabul gören tüm sağlık testlerinden başarı ile geçerek ebeveynlerin beğenisini toplayan Goki oyuncakları canlı renkleri ve fonksiyonel özellikleriyle de çocukların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Tüm aile fertlerinin de katılımı ile oynanabilen Goki oyuncaklar, çocukların eğlenceli ve kaliteli oyun zamanları geçirmelerini sağlıyor.

4 yaş üstü çocuklar için tasarlanan Goki’nin 3 Boyutlu Puzzle’ ı çocukların 3 boyutlu düşünebilme becerisini geliştirmeye destek oluyor. 86 parçadan oluşan puzzle’ın rengarenk parçaları oyunu daha da keyifli hale getirirken çocukların problem çözme yeteneklerinin gelişimini de katkı sağlıyor. Kiddie Home’da bulunan Goki ahşap puzzle’lar sağlamlığı ve dayanıklılığı ile uzun yıllar kullanılabiliyor.

Hem evde hem dışarıda 3 yaş üstü 5 kişiye kadar oyuncuyla oynanabilen Goki’nin Bilye Şehri oyunu 5 ev, 1 ağaç, 1 çalı, 1 sınır ipi ve 10 bilye içeriyor. Oyunda amaç bilyeleri evlerin kapılarına doğru belli bir uzaklıktan belli kurallara göre atarak, evlerin puanlarına göre en fazla puanı alıp kazanmak. Kiddie Home’da bulunan Goki’ nin en keyifli oyunları arasında yer alan  Bilye Şehri oyunu canlı rengi ve fonksiyonel yapısıyla çocukların vazgeçilmez oyuncakları arasında yer alıyor.

Goki’ nin en keyifli oyuncakları arasında yer alan Bin-Sür Traktör ve Römork oyuncağı 1+ yaş üzeri çocuklar için tasarlanmış. Bu harika tasarımlı mini traktör ve römorkuyla çocuklar ister oyuncak taşırken ister sürerken hem keyif alacaklar hem de kinetik-bedensel zekâlarının gelişiminide destekleyecekler. Goki’ de 0-12 yaş arası çocuklar için ahşap bir çok oyun ve oyuncak bulunuyor.