Anasayfa » SEKTÖR » Kazo hazır ya siz?

Kazo hazır ya siz?

kazoccKazo Eğitim Araçları firma sahibi İbrahim Halil Demir faaliyetlerini bizimle paylaştı.

Eğitim sektörüne sunduğunuz ürünler

Oyuncak çocuklar için önemli bir gelişim aracıdır.  Gelişimlerini destekler, çocuğu hayata hazırlar. Bizde yaptığımız ürünlerle çocuklarımıza bu imkânları sağlıyoruz. Akıl Oyunları, Eğitsel oyunlar, İlgi köşeleri, Eğitici Oyuncaklar, Okul Donanımları ürün yelpazemizin sadece bir kısmını oluşturmakta. Her gün yeni bir ürünü sektöre dahil etme çabasındayız.

Hizmet ve ürünlerinizi diğer firmalardan farklı kılan unsurlar

Ürünlerimiz piyasada mevcut olan ürünlerden çok daha kaliteli. Tamamen Yerli mamul kullanılarak üretilmiştir. %100 Türk malı olup çocuk sağlığına uygun ürünlerdir. Farkımız kalitemizdir. Kesinlikle ithal ürün bulunmamaktadır.

Bu yıl için sektöre sunacağınız yenilikler ve hedefler

Yeni ürünümüz olan Akıl Oyunları ve değişik diğer oyun ve oyuncaklarla Firmamızı ve kalitemizi tüm Türkiye’ye duyurmak istiyoruz. Tecrübelerimizle ve ekibimizle çok daha kaliteli ürünlerle karşınıza çıkmak en büyük hedefimizdir.

Sektörün bugünü ve geleceği

Oyuncak dünyası sürekli yeniliklere açık, bizde bu yenilikleri yakından takip ediyoruz. Katılmış olduğumuz Fuar ve Etkinliklerde inanılmaz ilgi görüyoruz. Bu da bizi çok mutlu ediyor. Yeni üretimlerimiz ve yeni çalışmalarımız için bizi motive ediyor. Bu gün olduğu gibi gelecekte de sektörün hızla kendini yenileyeceğini bizim de bu yeniliklere ayak uydurabilecek güçte olduğumuzu düşünüyorum. Ve Firma olarak kendimizi hazır hissediyorum.

Son olarak…

Ülkemizin ve çocuklarımızın gelişmesinde bize düşeni yapmaya devam ediyoruz. Ürünlerimizin hazırlanmasında teknolojik gelişmeleri takip etmek, çocuk sağlığı ve MİDLAD metodu (eğlenerek öğrenme) vazgeçilmez misyonumuzdur. Eğitim anlayışımızı insan merkezli düşünüyoruz. Çocuklarımızın gelişimine katkı sağlayan tüm toplum bireyleriyle buluşmak dileğiyle…