Anasayfa » SEKTÖR » Kategorisinde Lider Cicciobello Oyuncak Bebek ve Aksesuarları

Kategorisinde Lider Cicciobello Oyuncak Bebek ve Aksesuarları

Giochi Preziosi tarafından geliştirilen, alanının en özgün ve en geniş aksesuarlı örneklerinden Ciccobello Çok Hastayım bebeği ve Ciccobello Doktor Çantası setleri, yıllardır Gochi Preziosi güvencesiyle raflarda

Kalitesi ve özgün oyuncak konseptleriyle tüm dünyada tanınan Giochi Preziosi, bünyesindeki farklı markalarla çocukları mutlu etmeye devam ediyor.

Giochi Preziosi Türkiye ofisinin kurulduğu 2009 yılından bu yana, portföyünün mihenk taşlarından olan ve sürekli büyüyen markası Cicciobello, kategorisinde lider bir isim olarak yeni oyuncak bebekler tasarlamaya devam ediyor. 30’dan fazla ülkede satılmakta olan Cicciobello bebeklerinin en iyi performans gösterdiği ülkeler arasında ise Türkiye; İtalya ve Fransa’yla birlikte yer alıyor. Kendi kategorisi kapsamında Fransa’da % 30, İtalya’da % 59 Pazar payı olan Cicciobello bebekleri, Türkiye’deki çocuklar tarafından da çok sevilmekte.

2017’de yeni ürünlerinin de  yolda olduğu Cicciobello markası, mevcut iki ürünle içerisinde bu dönem karşımıza çıkan iki set, çocukları hem eğlendiriyor, hem de rol yeteneklerini ve sosyal becerilerini geliştiriyor.

cicib

Cicciobello Çok Hastayım

Cicciobello bebeklerini özgün kılan özellikleri, son derece gerçekçi olmaları. Çok Hastayım setinde yer alan bebek hasta olduğunda ağlıyor ve yanakları kızarmaya başlıyor. Çocukların yapması gerekense önce hastalığı tespit etmek. Bunun için de kutuda yer alan steteskopla bebeğin göğsünü dinliyor, ardından termometreyle ateşini ölçüyorlar. Tespit sonrasındaki tedavi aşamasında ise bebeklerine süt, vitamin ve meyve suyu içirmeleri gerekiyor. Tamamı setin içerisinde yer alan bu tedaviler cevap vermezse yine kutudaki iğneyle, Cicciobello’nun iyileşmesini sağlıyorlar.

Cicciobello’nun iyileşmesi için gereken tedavi her seferinde farklılık gösterdiği için çocuklar hiç sıkılmadan Cicciobello’yu tedavi etmeye çalışıyorlar.

Cicciobello Doktor Çantası

Doktorluk mesleğini seven ve daha yakından tanıyıp uygulamak isteyen çocuklar için Cicciobello bebeğin doktor çantası, içinde çok daha fazla aksesuarla geliyor. Bu set doktor çantasının yanı sıra çıkartmalar, simli otoskop, simli şırınga, termometre, tansiyon aleti, ışıklı stetoskop ve bandaj içeriyor. Üstelik tüm bu parçalar, Cicciobello Çok Hastayım bebeğiyle uyumlu.

#CicciobelloOyuncak #Cicciobello #OyuncakBebek #CicciobelloDoktorÇantası #Sektör #Oyuncak