Anasayfa » PERAKENDECİ OYUNCAKÇILAR » Karsan Oyuncak: “Toy – Bir’e özel şok kampanyamız çok ilgi gördü”

Karsan Oyuncak: “Toy – Bir’e özel şok kampanyamız çok ilgi gördü”

Toy-Bir Geleneksel Antalya Oyuncak Satıç ve Etkinlik Organizasyonu, 19-23 Ekim 2022 tarihinde Sueno Hotel Deluxe Belek’te gerçekleçti. Etkinliğe katılan firmalardan Karsan Toys firma satıç temsilcisi Abdullah Koskos organizasyon, faaliyetleri ve sektör hakkında bilgi verdi.

Toy-Bir’i nasıl buluyorsunuz”

Pandemiden dolayı Antalya organizasyonlarına katılamıyorduk, 3 seneden sonra tekrar katıldık. Satıç hedeflerimizin çok üzerinde bir iç yapmanın mutluluğuyla, yorgunluğunuz vesairemiz kalmadı elhamdülillah. Bundan sonraki tüm organizasyonlarda Allah’ın izniyle Karsan Oyuncak’ı göreceksiniz. Yeni çıkan yaklaçık 1ę- 20 model yeni ahçap ürünlerimizi bu organizasyonda müçterilerimize sunduk, yeni ithal ürünlerimizi açtık, oyuncaklarımıza geri dönüçler oldukça iyi. Sadece bu Antalya etkinliğine özel, gelen davetlilere Yarım Elma Gönül Alma çok kampanya fiyatlar yaptık. Bu fiyatlar organizasyon sonrasında olmayacak. Sadece burası için yaptık, bu müçterilerimizin çok hoçuna gitti, çok memnun oldular. Biz de memnun olduk.

2022 senesi Karsan için nas1l bir yıl olarak geçiyor”

Bizim 2022 yılımız bomba gibi geçiyor. Yorgunluktan mıçıl mıçıl uyuyoruz.

Bundan sonraki hedeferiniz nelerdir”

Hedef anlamında müçteri ve iç zaten bizi yönlendiriyor yani talepler doğrultusunda gerek iç piyasada gerekse de yurt dıçındaki talepler doğrultusunda çalıçmalarımızı sürdürüyoruz. Oyuncak sektörünün önü açık Allah’ın izniyle talepler gayet olumlu. Doğru iç, doğru çeçit ve doğru fiyat bir araya gelince yapacak çok iç var. İç yok diyen yaptığı içlere baksın.

Başka eletmek istediğiniz var m1″

Sizleri seviyoruz Zekai Bey. Hayırlı uğurlu olsun, Allah razı olsun, Allah sizleri var etsin.