Anasayfa » PERAKENDECİ OYUNCAKÇILAR » Karne Mutluluğu Panel Kırtasiye’de

Karne Mutluluğu Panel Kırtasiye’de

Anadolu Yakasının en sevilen Kırtasiye Mağazası Panel Kırtasiye çocukların yarıyıl tatilini Lego ile kutluyor. Panel Kırtasiye, karne heyecanı yaşayan öğrenci ve ailelerine, sevilen marka Lego’yu yüzde 40’a varan indirimle alma imkanı sunuyor. Çocuklar Lego ile hem hayal güçlerini harekete geçiriyor hem de hayal ettiklerini gerçeğe dönüştürürken, soyut-somut ilişkisini güçlendiriyor.

Yarıyıl tatilinde çocuklarını özel bir hediye ile mutlu etmek isteyen anne ve babalar Panel Kırtasiye’nin her yaşa uygun olan hediye seçenekleriyle buluşuyor. Yılın dört mevsimi evde, bahçede veya kapalı alışveriş merkezlerinde çocuğunuz için eğlence barbiekaynağı olacak Mini Micro Scooter Deluxe çocuklarınızın bedensel gelişimine ve sürüş becerisi kazanmasına da yardımcı olacak. Çocuktan yetişkine her yaştan insana ilham veren dünyanın en popüler kutu oyunu Monopoly eğlendirirken unutulmaz anlar yaşatacak. İçinden tam 30 aksesuar çıkan Barbie Deluxe Büst ile kızlar, Barbie’nin saçını istedikleri gibi tasarlayabilecek, makyajını yapıp ojelerini yenileyecek. Çocuklar, Frozen filminden orijinal şarkıyı söyleyen Elsa’ya da hayran olacak. Bebeğin önündeki düğmeye basıldığında ya da sağ kolu kaldırıldığında şarkısını söylüyor. Üstelik şarkıyı söylerken elbisesi de ışıl ışıl parlıyor.

Sylvanian Families Hamburger Restaurant seti, rengi açıktan koyuya doğru giden muhteşem elbiseleri içinde göz kamaştıran Disney Prensesleri, farklı tarzlar oluşturmak için birbiriyle karıştırılıp eşleştirilebilecek kıyafetlerle birlikte tasarlanan Barbie’nin pembe gardropu, sıcak suda renk değiştirip soğuk suda eski renklerine geri dönen Cars karakter arabaları, uzaktan kumandalı heyecan verici arabalar ve daha birçok ürün çocuklarınız için en eğlenceli hediye seçenekleri olacak.

Eğlenerek yaratıcılıkları gelişiyor

Lego yapım parçaları bir oyuncaktan çok daha fazlasıdır. Eğlence ve yaratıcılığı birleştirerek bütün evreni canlandırır. Lego legooyuncaklar çocukların hayal gücünü geliştirir ve merakını arttırır. Sistematik yaratıcılığı teşvik eder ve destekler. Anadolu Yakasının en sevilen Kırtasiye Mağazası Panel Kırtasiye de çocukların yarıyıl tatilini Lego ile kutluyor. Bebeklikten itibaren gelişim çağındaki çocuklarda her yaş grubuna hitap eden Lego oyuncaklar, karne hediyesi için en güzel alternatifler arasında yer alıyor. Çocukların sınır tanımayan hayal gücü ve sınırsız oyun seçenekleri Lego oyuncaklar, çocukların hem zihinsel hem de bedensel gelişimlerini desteklerken el becerilerini de geliştiriyor.

Yüzde 40’a varan indirimle sunuluyor

Bebekler ve okul öncesi çocuklara hitap eden Lego Duplo setleri, küçük eller ve büyük hayallere hitap ediyor. Lego Duplo’nun devam serisi Lego Juniors ve Lego City ile çocuklar en küçük detayına kadar kendi şehirlerini kurabiliyor. Çocuklar, gelişimlerinin en hızlı döneminde, Lego oyuncaklar sayesinde hem şehir parçalarını hem de meslekleri tanıyorlar. Lego Friends seti ile güzel maceralara atılan çocuklar, Lego Star Wars ile epik savaşları yeniden canlandırabiliyor, uzaktan kumandalı Lego Technic modelleriyle de ustalığını gösterebiliyor. Lego’nun sınırsız dünyasında bir anda geçmiş yıllarda bir kovboy olan çocuklar, bir anda geleceğe gidip bir yıldız savaşının içine girebiliyor. Hiçbir zararlı ve kanserojen madde içermeyen Lego oyuncakları çocuklar güvenle oynayabilirler. Lego oyuncaklar çocuklarına karne hediyesi almak isteyen aileleri yüzde 40’a varan indirimle Panel Kırtasiye’de bekliyor.

#KarneMutluluğu #Karne #PanelKırtasiye #yarıyıltatili #Hediye