Anasayfa » HABERLER » İstanbul’a dev anne – bebek mağazası!

İstanbul’a dev anne – bebek mağazası!

Babymall, İstanbul Haramidere’de açıldı!

Yıllar önce Türkiye’yi “DEV ANNE ve BEBEK MAĞAZACILIĞI” ile tanıştırıp bir ilke imza atan BabyMall, yeni yatırımlarla büyümeye ve bebek sahibi ailelerle farklı lokasyonlarda buluşmaya devam ediyor.

BÜYÜK AÇILIŞ: Özelcan Group Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özelcan ve sektörün global markalarının önemli temsilcileri büyük açılış için İstanbul’da bir araya geldi. Renkli anlara sahne olan açılış yoğun ilgiyle gerçekleştirildi.

Açılışta yoğun ilgi

Sabahın erken saatlerinde, yüzlerce marka, binlerce ürün seçeneği ile Avrupa’nın en büyük bebek mağazalarından olan Babymall Haramidere mağazası, açılış gününde vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılandı.

İlk günden binlerce kişinin buluşma noktası haline gelen mağazadaki ziyaretçilere, aylar süren hazırlıklar sonunda açılışa özel sürpriz etkinlikler, bebeklerin güzel bir gün geçirmesini sağlayan yarışmalar ve kutlama coşkusunu artıran %80’e varan indirimler sunuldu. Bütün anne babaların kaliteli vakit geçirip çocuklarıyla unutulmaz hatıralar edindiği açılış gününde, hem bebeklerin yüzü güldü hem de ebeveynlerin mutluluğu gözlerinden okundu.

Event Room’da bilgilendirici etkinlikler, keyifli yarışmalar

BabyMall benzersiz müşteri deneyimi ile Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesini şimdi de İstanbullular için bir araya getirdi. Açılıştan saatler önce beklemeye başlayan anne ve babalar açılışla beraber adeta mağazaya akın etti. Kasalarda oluşan uzun kuyruklara rağmen aileler hem kaliteli hem de hesaplı ürünleri almak için birbiriyle yarıştı. Kapıların açıldığı andan itibaren uzun süredir merakla beklenen “Event Room” da İstanbullulara hizmet vermeye başladı.

Babymall İstanbul Haramidere mağazasının açılış gününde gerçekleştirilen etkinliklerde; anne sütünün önemi, 0-36 ay arası bebeklerin gelişimi, emzirirken dikkat edilmesi gereken püf noktalan gibi merak edilen bir çok konuda anne ve babalara önemli bilgiler sunuldu.

Uzmanlar eşliğinde etkinlik odasında gerçekleştirilen bilgilendirici ve keyifli sohbetlerde çok sayıda katılımcı aileye bebek yetiştirme sürecine dair önemli bilgiler sunuldu. Önümüzdeki günlerde bebeklere dair merak edilenleri yanıtlamak, doğru bilgileri sunmak üzere uzman isimleri ağırlayacak olan “Event Room” anne ve babalardan tam not aldı.

Açılışa Yoğun İlgi: İstanbullular, dev anne-bebek mağazasının açılışına yoğun bir ilgi gösterdi ve binlerce ürünü açılışa özel %80’e varan indirimlerle aldı.

Yaşayan Mobilya Alanı

Özel tasarlanan bebek mobilyası alanında dünyaca ünlü markaların mobilya ve tekstil ürünlerine ulaşılabiliyor. BabyMall Haramide mağazasının açılışı ile İstanbullu anne ve babaların vazgeçilmez adresi olacağı mesajını verdi.

Bebekleriyle geldiler

Açılışa gelen anne ve babalar bebekleriyle mağazayı şenlendirdi. 4000 m2’lik mağazada bebekler ve çocuklar oyun alanında doyasıya eğlendi. Anne babalar bu sırada Baby Cafe’de kahvelerini yudumladı.

#Babymall, #ÖzelcanGroup