Anasayfa » RÖPORTAJ » Hobi Toys: “Toy – Bir’de bizi toptancıların ziyaret etmesinden memnun kaldık”

Hobi Toys: “Toy – Bir’de bizi toptancıların ziyaret etmesinden memnun kaldık”

  1. Toy-Bir Geleneksel Antalya Oyuncak Satıç ve Etkinlik Organizasyonu, 19-2} Ekim 2022 tarihinde Sueno Hotel Deluxe Belek’te düzenlendi. Hobi Toys firmasından Fatih Kutlu’nun 9. Toy-Bir Değerlendirmesi paylaçtı.

Kısa bir 9. Toy – Bir yorumunuzu alabilir miyiz” Firmamız Toy – Bir’in düzenlenmeye baçlandığı tarihten itibaren katılımcı olarak bu sahnede yer alıyor. Her yıl üstüne katarak devam eden bir fuar organizasyonunda bulunmaktan onurluyuz. Artık Toy – Bir fuarları bir gelenek haline dönüçtü ve biz bu durumdan oldukça memnunuz, bundan sonraki yapılacak Toy – Bir fuarlarında da katılımcı olarak yer almaya devam edeceğiz.

Misafirlerimiz ağırlıklı olarak Türkiye’de bulunan toptancılardan oluçuyor. Standımızı ziyaret eden misafirlerimizle ikili iliçkilerin geliçtirmesinde fuar organizasyonun önemli bir etkisi bulunuyor.

Hobi Toys kaç yıllık firma”

Firmamız, 2016 yılının baçlarında yeni yıla yeni bir adım atılarak kuruldu. Kurucu ortaklarımız Murat Alpat ve Fatih Kutlu olarak ilk gün ki heyecanla, yolumuzun uzun ama keyifli olduğunun bilincindeyiz. Bu yolda hem kendimizi geliçtirerek hem de yenilikçi ürün yelpazemizi geniçletmeye çalıçıyoruz. Ürün gruplarımız +3 yaç çocuklarımıza hitap etmektedir. Amacımız yurtdıçı piyasasından gelen ürünlerin muadilini üreterek, oyuncakların yerli marka ile yerlileçtirilmesini sağlamak. Bunu yaparken kaliteden ödün vermeden tüketicimiz için uygun fiyatları yakalamaya çalıçıyoruz. Bütün ürünlerimizi C standartlarına ve EN71 testlerine uygun olarak üretiyoruz. Ne kadar ürün yerlileçtirebilirsek hem kendi adımıza hem de ülkemize fayda sağlayacağımıza inanıyoruz.

Son olarak sektöre iletmek istediğiniz bir mesajınız var mı”

Pandemi süreciyle baçlayan dalgalanmaların artık rayına oturmasını temenni ediyoruz. Sektör olarak 202}’de istikrarı yakalayarak büyümeye devam edeceğimizi ümit ediyorum. Toy – Bir’i düzenleyen arkadaçlara teçekkür ediyor ve devamını diliyoruz.