Anasayfa » HABERLER » Hizmetiyle Tercih Edilen Koca Turizm Seyahat Acentesi

Hizmetiyle Tercih Edilen Koca Turizm Seyahat Acentesi

2011 yılından bu yana kuruluşu olan TÜRSAB A grubu seyahat acenteliği ve İATA belgelerine sahip olan Koca Turizm müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, gerçek bir çözüm ortağı olmak üzere yola çıktı. Koca Turizm, müşterilerine kurumsal seyahat programlarında profesyonel, yaratıcı ve yüksek kalitede hizmetler sunuyor. Bu çalışmalarının sonucunda, deneyimli, dinamik kadrosu, çağdaş teknolojisi, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile kuruluşundan bu yana belirlediği hedeflerine ilerleyen, bugün Türkiye’de tercih edilen saygın turizm seyahat acentelerinden biri olmayı başardı.

Koca Turizm yurt içi uçak bileti, yurt dışı uçak bileti ve pasaport işlemleri, vize işlemlerinizde, otel, gezi tur, araç kiralama, özel transfer ve taşımacılıkta yanınızda.

Turizmin faydası çok

Turizm bir ülkenin milli değerlerinden biridir. Bacasız sanayi olarak adlandırılır ve ülke ekonomisi için büyük önem taşır. Ülke dışından veya ülke içinden insan gruplarının tarihi, sosyal, kültürel ve doğal açıdan önem taşıyan bir bölgeye yaptıkları gezi ve ticariden ortaya çıkan potansiyele genel olarak turizm denir. Yurt dışından gelenler dış turizm, yurt içinden gelenler ise iç turizmi oluşturur.

Yurt dışı gezilere daha çok, zenginleşen ülkelerin insanları çıkar. Yabancı turistler ülkemize hangi amaçla gelirse gelsinler, para harcarlar. Turistlerin harcadığı yabancı paralara döviz diyoruz. Üretemediğimiz ürünleri yabancı ülkelerden döviz ile satın alırız. Döviz elde etmenin en kolay yollarından biri ise turizmdir. Ülkemize ne kadar çok turist gelirse, o kadar çok döviz elde ederiz.

Türkiye tarihi zenginlikleri ve doğal güzellikler bakımından dünyanın önde gelen ülkeleri arasında yer alır. Yine çeşitli iklim, bitki ve yer şekillerine sahip olması Türkiye’nin turizm potansiyelini artırmaktadır. Türkiye’nin turistik değerlerini doğal güzellikler ve tarihi zenginlikler olarak iki gruba ayırabiliriz.

Turizmin gelişmesi

Ülkeye giren döviz miktarında,

İstihdam oranında,

Milli gelirin artmasında,

Alt yapı imkânlarının gelişmesinde,

Bankacılık, ticaret, ulaşım, gıda ve hediyelik eşya gibi bir çok sektörün gelişmesinde etkili olmuştur.

Ve son olarak Koca Turizm ailesi olarak kuruluşumuzdan bu yana her zaman bizlerle birlikte olan çalışmalarını yoğun bir şekilde bizlerle devam ettiren saygın İstoç esnafları, İstanbul, Ağrı, İzmir, Ankara, Konya, Şanlıurfa, Adana, Gaziantep, esnafları ve bunun dışında bir çok yurt dışı ve bir çok şehirden çalışmalarını bizlerle devam ettiren ve desteğini hiçbir zaman esirgemeyen tüm herkese teşekkürlerimizi sunarız. Bizler de bize gösterilen bu değeri bir onur ve bir gurur sayarak, her zaman saygın ve laik bir firma olmaya özen göstermekteyiz.

Saygılar

Koca Turizm

#koca, #turizm, #seyahat