Anasayfa » HABERLER » Hiçbir yerde olmayan teknoloji VRPRO’da

Hiçbir yerde olmayan teknoloji VRPRO’da

Van Yumurcak Oyuncak’ta uzun yıllar toptan hizmeti veren, İnterjoy İç ve Dış Tic. A.Ş. firması, VRPRO ismiyle İstoç 8. Ada No: 73’te mağaza açtı. Hiçbir oyuncakçıda olmayan son teknoloji oyuncakları sektöre kazandırarak farkını gösteren firma, geçmişte edindiği tecrübesiyle iyi işler yapmak için sektöre yeni bir mağaza kazandırdı. Mağazada ve firmanın internet sitesinde Eğitici Oyuncak, Bebek İzleme Kamerası, Çocuk Telsiz, Çocuk Scooter, Ev Güvenlik Ürünleri, Ateş Ölçer ve Oto Elektroniğine ait farklı, kaliteli, çok işlevli ve pratik pek çok ürün sunuluyor.

1994 yılından beri Van’dan Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesindeki yaklaşık 21 il ve ilçeye toptan satış üzerine hizmet veren firmanın 1 toptan, 2 de perakende mağazası var. Kurulduğu günden bu yana firma aktif bir şekilde oyuncak, bisiklet, çocuk gereçleri, bebek mobilyaları ticareti yapıyor. Hem kendi ürününü, hem de patentli VRPRO markasıyla özellikle piyasada olmayan ve ülkemizde üretilmeyen elektronik oyuncakları ithal eden firmanın bir ortağının Çin’de yaşıyor olması sektöre büyük bir avantaj sağlayacak.

İlk defa katıldığı 16-20 Şubat 2022 tarihleri arasında düzenlenen Tüyap İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarında görücüye çıkan firmanın ürünleri sektörden tam not aldı. Standında sunduğu, başka hiçbir firmada olmayan oyuncaklar ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

Firma yetkilisi Ali Şevgin: “Bu süreçte herkesin işi zor. Bu zorluğu aşmak için ithalatçı, toptancı, perakendeci, imalatçı yaptığı işi en iyi şekilde yapmalı. Dolarla maliyetlerden dolayı fiyatlar arttı, hem tedarik edenin hem de nihai tüketicinin alımı zorlaştı. Esnafın giderleri çok arttı. Üretici en iyisini üretmeli, ithalatçı en farklısını getirmeli ki son tüketici memnun olsun, sektörde çarklar dönsün. İşte bu düşünceyle işimizi biraz daha büyüttük, güzel işler çıkarmak istiyoruz, hiçbir yerde olmayanı raflarında görmek isteyen herkesi mağazamızda çay içmeye bekleriz.”