Anasayfa » FUAR » Hazırlıkları süren Kids Turkey için geri sayım başladı

Hazırlıkları süren Kids Turkey için geri sayım başladı

26-29 Ekim 2017 tarihleri arasında düzenlenecek fuara ziyaretçiler için Online Davetiyeler 28 Haziran 2017’de başladı

Spielwarenmesse eG’nin bir iştiraki olan Spielwarenmesse Middle East Fuarcılık Ltd. Şti., siz oyuncak uzmanlarını, yılların deneyimiyle iş ve satış bağlantılarının kurulması için yaratıcı ve sağlam bir platform olan Kids Turkey fuarına davet ediyor. Gelin fuarın 10. yılını birlikte kutlayalım. Bu ihtisas fuarı İstanbul Expo Center IFM’deki kapılarını 26-29 Ekim 2017 tarihleri arasında açacaktır. Fuar, sadece Türkiye’den değil, Türkiye’nin Yakın ve Orta Doğu’daki komşularından sektör temsilcilerini de bir araya getirecektir. Spielwarenmesse eG’in World of Toys yapılanması da söz konusu, bu pazara başarılı bir şekilde giriş yapabilmelerini sağlamak için uluslararası katılımcılara eşsiz bir destek sunmaya hazırlanıyor. Oyuncak pazarının ticari alıcılarının bu fuara katılmak için kayıt yaptırması çok kolay. Bunun için internet ortamındaki başvuru formunu doldurmaları yeterlidir.
Kids Turkey uzman perakendeciler, alıcılar ve imalatçılar için mükemmel bir buluşma ortamı olmaya devam ediyor. Spielwarenmesse eG’nin CEO’su Ernst Kick’in de işaret ettiği gibi fuara dâhil olarak mükemmel bağlantılar kurma olanağını yakalayacak olan katılımcılar, uluslararası oyuncak endüstrisini genişletme yolunda etkin bir rol üstlenebilecektir: “Türkiye’de düzenlenecek olan fuar, endüstriye ait özel bir manzaranın çok avantajlı bir konumdan görülebilmesini ve bu sayede sektördeki eğilimlerin tespit edilebilmesini sağlıyor. Fuara katılanlar Türk oyuncak pazarına birinci elden tanıklık etme olanağını yakalamakla kalmıyor, aynı zamanda Türkiye ve çevresindeki oyuncak pazarıyla doğrudan bağlantılı çok sayıda kişiyi telefon rehberlerine ekleme imkânını yakalıyor; bütün bu bağlantılar bir tokalaşma mesafesi kadar yakın. Bütün bunlar pazarın daha da gelişmesini sağlamak için merkezi bir önem taşıyor.” Fuarın yakın ilişkiler kurma konusunda sunduğu fırsatlar hem katılımcılar hem de ziyaretçiler için büyük olanaklar sunuyor. APTA All Pakistan Oyuncak Birliği Bölgesel Başkanı Şehzad Aslam da durumun böyle olduğunu teyit ediyor: “Uzmanlaşmış olan perakendecilerin kalibresi gerçekten etkileyici. Kids Turkey en önemli aktörleri ve karar alıcıları bir araya getiriyor.” 2016 yılındaki fuara 4 ülkeden 122 şirket katıldı; 35 ülkeden gelip fuarı ziyaret edenlerin sayısı ise 9 bini geçti. Haziranın ayının üçüncü haftası itibarıyla 2017 fuarına katılmak üzere 90 katılımcı kayıt yaptırdı.

Fuarı ziyaret etmek için internet üzerinden kayıtlar başladı

Fuar merkezi bir lokasyonda yapılıyor, bu nedenle de sadece Türkiye’den alıcıları değil, Yakın ve Orta Doğu’dan ziyaretçileri de çekiyor. Fuar sayesinde uluslararası ziyaretçiler büyüyen Türkiye pazarı hakkında fikir sahibi olma fırsatını yakalıyor.  SES Nederland B.V. – Hollanda’nın İhracat Müdürü Han Mengerink 2016’da yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti şu sözlerle vurguluyor: “Kids Turkey’deki saatlerimi yeni fikirleri tartışmak ve yeni bağlantılar kurmak için kullandım. Standların ve ürün sunumlarının kalitesi gerçekten etkileyici. Son derece profesyonel bir şekilde organize edilen bu fuar bana ürünlerimizin Türkiye’deki elverişliliğini test etmem için mükemmel bir fırsat sundu.” Ticari alıcılar 28 Haziran 2017 tarihinden itibaren www.kidsturkey.com sitesi üzerinden kayıt yaptırıp biletlerini alabilir.

Uluslararası katılımcılar için World of Toys Pavyonu

Fuarın sergi alanları bu sene de Spielwarenmesse eG’nin uluslararası World of Toys Pavyonuna evsahipliği yapacak. Fuar organizatörleri ve pazarlama hizmeti sunucuları bu sene de, yani dördünce sene üstü üste, uluslararası katılımcılara Türkiye oyuncak pazarına girmeleri için destek veriyor. Pavyona dahil olmak için son kayıtlar 30 Haziran 2017’de alınacak. World of Toys programı ve katılımla ilgili Hüküm ve Koşullar hakkında ayrıntılı bilgi http:// www.world-of-toys.org/middle-east/kids-turkey/participation-2017adresi üzerinden alınabilir.

#kidsturkey, #worldoftoys