Anasayfa » HABERLER » Hayallerinizdeki tasarımı üretimle buluşturan adres: İnci Eğitim Araçları ‘EDUDİZAYN’ 

Hayallerinizdeki tasarımı üretimle buluşturan adres: İnci Eğitim Araçları ‘EDUDİZAYN’ 

inci-egitim-araclariEğitim araçları sektörüne getirdiği yeni anlayışla, her zaman şık ve kaliteli ürünler sunan İnci Eğitim Araçları bundan sonra da üstün hizmet anlayışına, sizden aldığı heyecanı ekleyerek, sıra dışı tasarımları yine sizlerle buluşturmaya devam edecek. Deneyimli kadrosu, eğitim-öğretim alanındaki yenilikleri takip ederek, günün ihtiyaçlarına uygun yaklaşımlar geliştirmek suretiyle, müşterilerinin çözüm ortağı olacak.

İnci Eğitim Araçları Pazarlama Müdürü Sevgi Açık Alp ile ürün ve hizmetlerini konuştuk

İnci Eğitim Araçları ‘EDUDİZAYN’

“Eğitim araçları sektörüne getirdiğimiz yeni anlayışla, sizlere sıradışı tasarım ve uygulamaları sunmak bizim öncelikli vizyonumuz. Deneyimli kadromuz eğitim ve öğretim alanındaki yenilikleri takip ederek güncel ihtiyaçları tedarik etme anlayışını her zaman bir görev olarak bilmekteyiz.”

Sunduğu ürün konsepti ve verdiği hizmet

“Anaokulu, Kreş, İlköğretim ve Lise donanım mobilyaları, Park Bahçe oyun grupları ve  Kent mobilyalarını sunuyoruz.

Okulların hayal ettiği ürünlerin tasarımını ve projesi özgün bir biçimde yapıp yapılan bu ürünlerin üretimini gerçekleştiriyoruz.” 

Özgün, sıradışı ve alışılmışlıktan farklı!

Diğer firmalardan farkı

“Özgün, sıradışı, alışılmışlıktan farklı ve kaliteli projeler sunan bir firma olmamız bizi diğer firmalardan ayırıyor. Her zaman müşterilerimizi memnun etme anlayışına sahip olmamız EDUDİZAYN ailesi olarak bizleri bir çok firmanın önünde bulunduruyor.” 

Hedefleri ve hamleleri

“Tüm Türkiye’deki anaokullarına, kreşlere ve ilkokullara EDUDİZAYN amblemini taşıyan ürünleri tedarik etmek bizim öncelikli hedefimiz. Bunun dışında tamamen yerli üretim ağına sahip olan markamız ‘EDUDİZAYN”I dünya pazarında da söz sahibi yapma hedefindeyiz.”

Educashow Okul Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı

“Çok yönlü, verimli bir eğitim ortamı ve uzay çağı teknolojisi ile donatılmış okullar oluşturmayı kolaylaştıran çözümlere ulaşmayı sağlayan Educashow inci-eğitimfuarı iyi bir ortam. Sektörümüze ait en son ürün ve hizmetleri ve yenilikleri sergileme imkanı  veren Educashow fuarı firmamız açısından gayet güzel geçti. Farklı ürünlerimizi sergileme imkanı vedi.

Bu fuarda  tamamen kendi üretim ve tasarımız olan Anaokulu ve Kreş mobilyalarımızı, konsept ilgi köşelerimizi ve ahşap zeka oyunlarımızı sergiledik.”

Fuardan beklentileri

“Educashow fuarını işini iyi yapan insanların organize ettiği bir fuar olarak görmekteyiz. Bu sezon ki fuar beklediğimiz ziyaretçi sayısına tam erişemese de bu sayıya yakındı. Fakat gelecek yıllarda daha yüksek ziyaretçi katılmasını temenni etmekteyiz.”

Eğitim araç gereçleri sektörünün bugünü ve geleceği

“Her geçen gün eğitim araç gereçleri sektörüne yeni firmalar katılıyor. Fakat uzun süre sektörde devamlılık sağlayamamaktalar. Bu durum işini iyi yapan ve ahlaki değerlere saygılı olan firmaları öne çıkartıp, bu sektörün devamlı ve canlı kalmasını sağlıyor. EDUDİZAYN olarak, biz de geleceğimizi aydınlık ve sektörde adını devamlı kılacak bir firma olarak görüyoruz.”

Son olarak sektöre vermek istediğiniz bir mesaj veya bir dileğiniz var mı?

“Bildiğimiz başlangıcı çok eskiye dayanmayan sektörümüzde, kalıcılığını ve devamlılığı sağlayan, temelini oluşturmuş firmalar bulunuyor. EDUDİZAYN olarak biz de kendimizi bu firmaların arasında görmekteyiz. Sektöre vermemiz gereken tek mesaj, her zaman müşteriyi memnun etme odaklı çalışılmasının ve ahlaki ticaret kurallarına uyulmasının sağlanmasıdır.”