Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Oyuncak işi, isminin tersine son derece büyük ve önemli bir iş. Sevimli küçüklerin sağlıklı ve doğru bir şekilde eğitilmeleri ve eğlendirilmeleri için dünyanın en büyük sanayilerinden biri olan oyuncak sektörü Toyuncak dergisi ile Türkiye’de temsil ediliyor. Sektör dergiciliğinde 35 yılı aşan en deneyimli Türk dergi grubu Istmag, çocuk oyuncak, eğitim araç ve gereçlerinin tanıtımına Toyuncak Dergisi ile katılıyor. Her türlü oyuncak, eğitim araç ve gereç konularını işleyen dergi, bu ürünlerin imalatçılarına ve toptancılarına ulaşarak, oyunu kurallarına göre oynuyor.

Ticari yayın sektöründe 40 yıldan fazla deneyimi bulunan bir ekip tarafından kurulmuş olan Istmag (İstanbul Magazin Grubu) çeşitli sektörlere yönelik dergiler yayınlamaktadır. Grup, 30 basılı 2 de online dergisi ile hemen her sektöre hitap etmektedir.

Her ay yurt içinde ve yurt dışında onlarca fuara katılarak Türkiye ve diğer dünya ülkeleri arasında bir köprü görevi icra etmekteyiz.

Basılı ve web yayınlarımız her geçen gün daha da gelişmekte olup ve şirketimiz ticari yayın alanında Türkiye’nin en büyük grubu, dünyanın da önde gelen yayıncılarından birisi haline gelmiştir.

Daha fazla bilgi için lütfen bize yazın: [email protected]

 

About Us


 

Contrary to its name, the boy business is of extreme importance and huge. In order to rain and entertain the small sweethearts healthily and correctly, there is an enormous industry in the World and this sector is represented by Toyuncak magazine in Turkey. The magazine has a lovely design and rich content issues such as all kinds of toys, educational materials and equipment ant it reaches the suppliers of these materials thereby playing the game with its rules.

reaches the suppliers of these materials thereby playing the game with its rules.

Established by a team who served the trade press industry for over 40 years, Istmag (Istanbul Magazine Group) has been publishing trade magazines in different sectors. The Group has been addressing almost to all sectors with 30 print and 32 online magazines.

Attending tens of fairs in Turkey and around the world every month we have been playing a bridging role between Turkey and the world.

Our print and web publications have been developing further every day and our company has become the largest trade press group in Turkey and has been one of the most leading publishers around the world.

For further information please write to us: [email protected]