Anasayfa » HABERLER » Güneş İthalat İç Anadolu, Doğu Anadolu, Akdeniz ve Doğu Ege’de Öncü
Güneş İthalat

Güneş İthalat İç Anadolu, Doğu Anadolu, Akdeniz ve Doğu Ege’de Öncü

Konya’nın tanınan oyuncak ithalatçısı Güneş İthalat Bijuteri Oyuncak firma yetkilisi Yusuf Güneş faaliyetlerini
anlattı: Firmamız 1990 yılında Konya Zafer’de bulunan merkez perakende mağazasında ticari faaliyetine başladı.
2004 yılının Kasım ayında ise bijuteri ithalatına başlayan firmamız Konya merkez toptancılar sitesindeki 700
m2’lik satış alanına merkezini taşıdı. 45 ilde 800’e yakın perakende satış noktasına verdiğimiz düzenli hizmeti, ilk önce değerli müşterilerimiz, güleryüzlü, güvenilir ve çalışkan personelimiz ve dostlarımıza borçluyuz… 2010 yılında oyuncak sektörüne de giren firmamız şu anda 5 pazarlama aracı 16 personeli ile toptan bijuteri oyuncak sektöründe müşterilerimize hizmet veriyor. Her ay düzenli olarak yurtdışından ithalat gerçekleştiren firmamız İç Anadolu, Doğu Anadolu, Akdeniz ve Doğu Ege’de modanın öncülüğünü yapıyor… Sektörde çok değerli rakiplerimiz var ve bundan da mutluluk duyuyoruz. Bizi farklı kılmasına çalıştığımız şey ürün yelpazemizin genişliği ve kalite anlayışımız.
Hedefimiz kendimizi sürekli geliştirmek ve sektöre daha fazla katkı sunabilmektir. Kurumsallaşma ve markalaşabilmek için her geçen gün daha iyi olabilme adına emin adımlarla ilerliyoruz. Sektördeki amacımız; çizgimizi bozmadan bijuteri ve oyuncak ithalatımızda, çocuklarımızın ve tüketicinin geleceği için en iyisini yapabilmek.

Papatya Toys: İç Anadolu Bölgesinin Toptan Oyuncakçısı

Sunduğu zengin çeşit ürün gamı ve kaliteli hizmetiyle İç Anadolu Bölgesinin Toptan Oyuncakçısı olan Papatya Toys
mutlu çocuklar, kaliteli oyuncaklar anlayışıyla bu yola çıkmış olup, sektörde lider ve yenilikçi olmayı hedefliyor. Kısa bir zaman içerisinde imalata da geçecek olan Papatya Toys sektörde açığı olan bir ürünün imalatını yapacak.
Firmamız bölgesel ve ulusal olarak pazarlama odaklı çalışmakta, daima mutlu müşteriler ve kaliteli hizmet prensibiyle oyuncak sektöründe tanınır düzeyde. Kaliteden taviz vermeyen firmamız hızlı ve deneyimli kadrosuyla
bölgede lider olma konumuna doğru hızla ilerliyor. Geniş ürün yelpazesi ile daima yenilikçi hizmet veren Papatya Toys, bebek çeşitleri, peluş çeşitleri, lisanslı ürünler, pilli çeşitleri, büyük ürünler, plastik çeşitleri, uzaktan Güneş İthalatkumandalı ve eğitici oyuncaklar gibi ürün gruplarını hiçbir zaman kaliteden ve güler yüzlü hizmetten ödün vermeden tüketiciye sunmanın gayretinde, her zaman ileriye dönük hedeflerinde “müşteri odaklı” hizmet sunuyor.
Papatya Toys bulunduğu bölgede hep en sevilen ve beğenilen ürünleri maksimum kalitede ve en uygun fiyatlarda
sunarak bölgesinde en iddialı oyuncak toptancısı olma yolunda ilerliyor. Papatya Toys’ta ülkemizin en kaliteli ürün sunan firmalarının ürünlerini, çocukların sağlığı için CE standartlarında ve her çeşit bütçeye uygun ürünleri de bulmak mümkün. Zengin ürün gamı, dürüst ticareti ve uygun ödeme koşullarıyla firma güler yüzlü hizmeti kendine
prensip ediniyor. Papatya Toys aradan geçen yıllarda hızla büyüyerek bugün içinde Türkiye’nin en büyük oyuncakçılarından biri olmaya aday.

#GüneşİthalatBijuteri #İçAnadolu #DoğuAnadolu #Akdeniz #Doğu #Ege #YusufGüneş #PapatyaToys