Anasayfa » HABERLER » Giochi Preziosi’den Eğlenceyi 3 Boyutlu Sevenlere Özel Kampanya

Giochi Preziosi’den Eğlenceyi 3 Boyutlu Sevenlere Özel Kampanya

Giochi Preziosi güvencesiyle raflardaki yerini alan üç boyutlu tasarım teknolojisinin en eğlenceli hali IDO3D, hayallerini üç boyutlu olarak gerçeğe taşımak isteyenlere özel bir kampanya sunuyor. 23 Eylül-7 Ekim tarihleri arasında geçerli olacak kampanya ile IDO3D Aktivite Seti alanlar, IDO3D Yedek Paket’e yarı fiyatına sahip olabilecek!

IDO3D ile geleceğin tasarımcıları, sanatçıları ve mimarlarına ilk yaratıcılık deneyimini sunan ve kendi oyuncaklarını yapma imkânı veren Giochi Preziosi, özel bir kampanya ile çocuklara tasarımlarını çok daha renkli hale getirme fırsatı sunuyor. 7 Ekim tarihine kadar geçerli olacak kampanya ile IDO3D Aktivite Seti alanlar, tam 12 farklı renk seçeneği sunan IDO3D Yedek Paket’e yarı fiyatına sahip olabilecek.

Yeni Seri IDO3D Aktivite Setleri ile gelen ışıltılı, karanlıkta parlayan ve metalik farklı renkte kalemler, suya batırıldığında renk değiştirme özelliğine sahip materyal ve her kutuda 10 ayrı tasarım olanağı sunan şablonlar ile çocukların hayal dünyası genişliyor. Kampanya ile daha avantajlı bir fiyatla alınabilen IDO3D Yedek Paket Neon Yeşili, Turuncu, Pembe, Mavi, Neon Turuncu, Siyah, Beyaz, Mor, Neon Sarı, Kırmızı, Yeşil ve Sarı olmak üzere 12 farklı renk seçeneğine sahip kalemleri ile tasarımları daha renkli ve yaratıcı hale getirecek.

#giochi, #preziosi, #3D