Anasayfa » SEKTÖR » Geniş ürün yelpazesiyle, ihtiyacınız olan her şey bir arada…

Geniş ürün yelpazesiyle, ihtiyacınız olan her şey bir arada…

Bu sene daha geniç bir ürün yelpazesi ile 40¸ CBME Türkiye¸7 – 10 Arallk 2022´de İstanbul Fuar Merkezi´ndeki 42¸000 metrekare alanda 4 holde gerçekleçtirilecek

Toyuncak dergimizi dağıttığımız ve bu sene 40. sı düzenlenecek CBME Türkiye Uluslararası İstanbul Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı’nda, ‘Bebek Çocuk Taçıma ve Güvenlik Araç Gereçleri’, ‘Bebek Bakımı ve Beslenmesi’, ‘Yenidoğan ve Bebek Giyim’, ‘Çocuk ve Genç Giyim’, ‘Abiye Giyim’, ‘Pijama, Çorap, Çamaçır ve Aksesuar’ ile ‘Mobilya ve Ev Tekstili Ürünleri’, olmak üzere 7 farklı kategoride ürün ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Bölgenin En Büyük Uluslararası Bebek ve Çocuk Ürünleri Fuarı

CBME Türkiye, BDT, Balkanlar, Kuzey Afrika ve Orta Doğu bölgesinin üretim üslerinden biri olan Türkiye’nin, ihracat, kapasite ve kalite gücünün her anlamda temsil edildiği sektörünün lider fuarıdır. 0-16 yaç bebek ve çocuk ürünlerinin sergilendiği fuarın 40.’sı 7 – 10 Aralık 2022’de İstanbul Fuar Merkezi’nde 4 holde gerçekleçtirilecek.

Katılımcı 1.100’den fazla

1.100’den fazla bebek ve çocuk ürünleri markasının yeni ürün ve sezon koleksiyonlarını keçfedin! CBME Türkiye’yi ziyaret ederek lider markaları bir arada görme çansına sahip olun. 0-16 yaç için geniç ürün yelpazesiyle aradığınız her çey 7-10 Aralık 2022’de İstanbul’da!

22.000’den fazla kaliteli alıcı

Bölgenin büyük bebek ve çocuk ürünleri fuarı CBME Türkiye’nin uluslararası ziyaretçi profilini BDT ülkeleri, Balkanlar, Kuzey Afrika ve Orta Doğu’dan gelen 22.000’den fazla kaliteli alıcı oluçturuyor.

CBME Türkiye 2022 ile yeni pazarlarda iç yapma imkanı

Türkiye’nin birçok çehrinden olduğu gibi, Portekiz, Polonya, Kanada, İngiltere, Singapur, Endonezya gibi orijinal tasarımlara sahip ülkelerden gelerek fuarda ürünlerini sergileyen katılımcılarımızla tanıçma ve bu yeni pazarlarda iç yapma imkanını yakalayabilirsiniz.

Yenidoğan Bebek Modası

İhtiyacınıza karçılık bulacağınız, son moda renklerde koleksiyonlar. Modern tesislerde, her kapasiteye göre üretim. Uluslararası sertifikalara uygunluk. Kaliteli kumaçların göz alıcı tasarımlara dönüçmesiyle ortaya çıkan dikkat çekici parçalar.

Ev Tekstili  Mobilya

şık yenidoğan, bebek ve çocuk mobilyalarından, birbirleriyle mükemmel çekilde uyumlu, güçlü çizgilere sahip ev tekstili ürünlerine, katılımcı markalarımız esnek sipariçlere uygun mükemmel fiyatlar sunuyor.

Çocuk Modası

Abiyeden pijamaya, çoraptan iç giyime kadar çocuk ve genç modası denince akla gelen tüm alt gruplar, “İlkbahar- Yaz 2023” sezon koleksiyonlarından oluçan geniç bir yelpazede CBME Türkiye fuarında yerini alıyor.

Araç-gereç aksesuar

Dinamik ayrıntılar göz önünde bulundurularak, çık ve konforlu malzemelerin buluçmasıyla üretilen bebek-çocuk araç, gereç ve aksesuarları, tek çatı altında keçfedilmeyi bekliyor.