Anasayfa » FUAR » Fit For Fair: Spielwarenmesse 2022 katılımcıları için özel çevrim içi seminerleri

Fit For Fair: Spielwarenmesse 2022 katılımcıları için özel çevrim içi seminerleri

“Fit For Fair” seminerleri etkili fuar katılımı için rehberlik ediyor.
Yeni katılımcılar için son başvuru tarihi 31 Temmuz 2021 olarak belirlendi.

Bir sonraki Spielwarenmesse yaklaşırken, tüm paydaşların beklentileri en üst seviyelere çıkıyor. Katılımcılar, ziyaretçiler, alıcılar ve medya temsilcileri, şimdiden, oyuncak sektörünün en önemli buluşmasına hazırlanmakla meşguller. 2-6 Şubat 2022 tarihleri arasında Nürnberg’de düzenlenecek sektörün lider fuarına en iyi şekilde hazırlanabilmeleri için, organizatör Spielwarenmesse eG, tüm katılımcılara 9 Haziran’dan itibaren “Fit For Fair” adlı yepyeni bir çevrim içi seminer serisini sunuyor. Bu seminerlerle, katılımcı firmalara, ürün ve yeniliklerini en iyi şekilde sunmanın yanı sıra perakendeci ve alıcılarla iş ağı kurma konusunda da değerli tavsiyeler verilecek.

Katılımcılar için kompakt bilgi

“Fit For Fair” çevrim içi seminerleriyle, hem eski hem de yeni katılımcılara, verimli bir fuar katılımı için gerekli ipuçları verilecek. Spielwarenmesse ekibi, fuar düzenleme ve pazarlama alanındaki deneyimlerinden faydalanarak, bu yeni rehberlik hizmetini tüm katılımcı firmalara fuar planlaması henüz başlamadan önce desteklemek amacıyla sunuyor. Çevrim içi canlı olarak gerçekleşecek seminerler yaklaşık 45 dakika sürecek ve İngilizce-Almanca olmak üzere iki dilde sunulacak. Kaydedilecek seminerler daha sonra www.spielwarenmesse.de/en/fitforfair adresinden izlenebilecek. Katılımcılar, Spielwarenmesse 2022 hijyen konsepti, özel tematik alanlar, ziyaretçi kampanyaları ve diğer önemli fuar içi etkinlikleri gibi konularda önemli bilgiler edinecekler. Eylül ayında ise, yeni çevrim içi platform Spielwarenmesse Digital hakkında çok önemli paylaşımlar alıp, bu platformu fuar öncesinde, sırasında ve sonrasında en iyi şekilde nasıl kullanacaklarını öğrenecekler. Spielwarenmesse eG CEO’su Ernst Kick, “Çevrim içi seminerler, bir sonraki Spielwarenmesse için hazırlanmak için mükemmel bir yol. Seminerlere katılan katılımcılar, stant yapımından dijital fırsatlara ve pazarlama taktiklerine kadar mevcut hizmetlerimizin ötesinde destek alacaklar” şeklinde görüşlerini dile getiriyor.

İlk kez katılımcılar için mükemmel hazırlık

Özellikle ilk kez katılımcılar için tasarlanan çevrim içi seminerler, etkili ve başarılı bir fuar katılımı için gerekli temel hazırlık konularını kapsıyor. Yeni katılımcılar, seminerler sayesinde, mükemmel stant hazırlığının yanı sıra, Spielwarenmesse’nin çeşitli hizmet sağlayıcıları, fuar başlangıç paketleri ve Nürnberg şehri hakkında ayrıntılı bilgi sahibi oluyor. “Fit For Fair” serisinin diğer seminerlerinde, Spielwarenmesse 2022’de sunulacak tüm hizmetlere değinilecek. Fuara ilk kez katılacak firmaların, başvurularını en geç 31 Temmuz 2021’e kadarwww.spielwarenmesse.de/en/application sayfasından tamamlamaları gerekiyor.