Anasayfa » HABERLER » Fen Toys: “Müşteriye İstanbul’un artılarını yansıtamıyoruz”

Fen Toys: “Müşteriye İstanbul’un artılarını yansıtamıyoruz”

Fen Dede Toys firma yetkilisi Selin Günay, 2018 Spielwarenmesse Nürnberg Oyuncak Fuarı ile ilgili sorularımızı cevapladı

Kuruluşu

Fen Oyuncak ticaret hayatına 1962 yılında oyuncak toptancılığı ile başladı. Dede Oyuncak üretici bir firma ve kalitesiyle 60 ülkeye ihracat yapan dünyaca bilindik bir marka. Kaliteli ve eğitici birçok çeşit ile pazarda yerini alıyor. FENTOYS markasını sürekli lider konumda tutup, ileri teknoloji ve kalitede piyasaya güvenli oyuncaklar üretmeyi en önemli ilkesi olarak belirleyen firma, bu çalışmalarının sonucu sektöründeki gelişmelere öncülük etmiş olmanın haklı gururu ile yurt içi ve yurtdışı pazarlarında daha da büyümeye devam ediyor.

Katıldığı fuarlar

Yurt dışında Hong Kong ve Almanya Nürnberg fuarlarına ve İstanbul’da da İstanbul Fuar Merkezi’nde yapılan fuara katılıyoruz. Bu yıl Tüyap’ta da bir oyuncak fuarı olacak.

Spielwarenmesse Nürnberg Oyuncak Fuarı

Her sene katıldığımız Spielwarenmesse Nürnberg Oyuncak Fuarı’nda yurtdışı uluslararası nitelikte müşteriler ile bir araya geliyoruz, yeni ürünlerimizi tanıtıyoruz ve buna bağlı olarak da satışlarımızı arttırıyoruz.

Nurnberg’in Türkiye’deki oyuncak fuarlarından farkı

Aralarındaki fark, müşteriye İstanbul’un artılarını yansıtamıyoruz, eksilerini yansıtıyoruz.

2018 yılına dair beklentileri

Yerli müşterilerimizle daha çok biraraya gelme şansımız oluyor. 2018’den beklentimiz daha çok yabancı müşteriye ulaşabilmek.

Geleceğe yönelik projeleri

Dede markamızın yanı sıra geçtiğimiz yıl Art Craft markamızı da oluşturduk. Bu iki markamıza da yatırım yapıyoruz.

Art Craft ile hamur üretirken şimdi kinetik kum ile de piyasada ciddi bir yere sahip olmak istiyoruz.

#Nurnberg, #Proje, #manset, #guncel