Anasayfa » HABERLER » Zıplayan rengârenk oyun hamurları

Zıplayan rengârenk oyun hamurları

Dünyanın en ünlü yazım ve boyama gereçleri firması Faber-Castell, çocukları yenilikçi ve eğlenceli oyun hamuru çeşitleri ile çeşitle dolu keyifli yaz eğlencesine davet ediyor.

Ufalanmayan, yapışmayan ve renk bırakmayan hamurlar, annelere de tertemiz bir oyun ortamı sunuyor. Klasik ve zıplayan çeşitleriyle Faber- Castell oyun hamurları, çocukları hem eğlendiriyor hem de el motor ve kavrama becerilerini geliştiriyor. On altı çeşit renk seçeneğiyle çocukların içlerindeki dünyayı ortaya çıkaran oyun hamurları, çocuklara hayal güçlerini gösterme fırsatı veriyor.

faber3

Pastel, toprak, klasik ve neon renklerden oluşan Faber-Castell oyun hamuru serileri, öğrenmeyi pekiştirirken duyuların etkin bir şekilde çalışmasına yardımcı oluyor. Kalp, balık, araba, elma şeklindeki kalıplarıyla çocukların üretkenliğine katkı sağlayan oyun hamurları ve şekil verdikten sonra hafifleyerek, gerçek top gibi zıplayan oyun hamurları seçenekleri ile çocuklara eğlenceli bir yaz aktivitesi sunuyor.

İçeriğinde bulunun baklava unu ile ailelere yüksek ürün güvenliği sunan Faber-Castell oyun hamurları, sağlığa zararlı hiçbir madde içermiyor. Ufalanmayan, yapışmayan ve renk bırakmayan oyun hamurlarının tamamı su bazlı olup çocuklar için tehlike oluşturmuyor.

faber2

#FaberCastell, #Zıplayanhamur, #oyunhamuru, #elbecerisi, #motorbecerisi, #kavramabecerisi, #hamur