Anasayfa » HABERLER » Faber-Castell ile bu yaz çok keyifli olacak

Faber-Castell ile bu yaz çok keyifli olacak

Faber-Castell “Eğlenceli Keçeli Kalem” ve “Yapışkanlı Resim Kâğıdı” bu yaz tüm ebeveynlerin ve çocukların favori ürünü olmaya aday

Dünyaca ünlü yazım, işaretleme ve boyama gereçleri firması Faber-Castell’in boyama ve resim yapmayı keyfe dönüştüren ürünleri “Eğlenceli Keçeli Kalem” ve “Yapışkanlı Resim Kağıdı” hem çocuklar hem de anne-babalar için keyifli bir yaz aktivitesi sunuyor.

Hem düz hem de desenli seçenekleriyle yapışkanlı resim kağıtları ve rengarenk keçeli kalemler yaz boyu çocukların üretkenliğini geliştirecek. Faber-Castell “Eğlenceli Keçeli Kalemler” dayanıklı, kesintisiz ve örtücü boyama özelliğine sahip 60 parlak renkten oluşuyor.

Birbirine bağlanabilen kapaklarıyla dikkat çeken keçeli kalemler ile çocuklar hem boyama yapabiliyor, hem de parçaları birleştirerek farklı şekiller oluşturabiliyor. Renklerin canlı yapısı ile çocukların en sevdiği ürünler arasında yer alan kalemlerin jumbo versiyonları ise kalın gövdesi sayesinde küçük eller için tutuş kolaylığı sağlıyor.

Desenli ve düz olmak üzere 2 farklı seçenekle sunulan Faber-Castell “Yapışkanlı Resim Kâğıdı” ile çocuklar hayal gücünü özgürce ortaya koyuyor. Anne ve babaların en büyük problemi olan çocukların duvarı ve yerleri boyaması, yapışkanlı kağıt ile son buluyor.

Kaymaz özelliği ile tüm düz yüzeylere rahatlıkla uygulanabilen, çıkarıldığında yüzeyde her hangi bir iz bırakmayan yapışkanlı resim kâğıtları, sınırsız boyama alanı sağlayarak birden fazla çocuğun aynı anda eğlenerek resim yapmasına imkân veriyor.

#FaberCastell, #yaz, #EğlenceliKeçeliKalem, #YapışkanlıResimKâğıdı, #favoriürün, #ResimKağıdı, #KeçeliKalem, #HayalGücü