Anasayfa » HABERLER » Evim Filminin Sevimli Uzaylısı “Of” Şimdi Tüm McDonald’s’larda

Evim Filminin Sevimli Uzaylısı “Of” Şimdi Tüm McDonald’s’larda

donalMcDonald’s, Home (Evim) filmi’nin sevimli kahramanı Of’un sekiz farklı oyuncağını Happy Meal ile çocuklarla buluşturdu. McDonald’s, Evim filminin rengarek yeni oyuncaklarıyla çocuklar için yemek yemeyi keyifli hale getirmeye devam ediyor.

Kendi halkı tarafından kovalanan ve peşindeki düşmanlardan kurtulabilmek için dünyaya saklanmaya karar veren Of’un son derece eğlenceli ve renkli yolculuğu, 250’den fazla McDonald’s restoranıve AloServis’te sunulan Happy Meal’lerde yerini aldı.

Farklı olmanın, hatalar yapmanın insanlığın bir parçası olduğunu anlayan, kendisini tanıma ve yüzleşme fırsatı bulan sevimli uzaylı “Of”un farklı ruh hallerini temsil eden sekiz ayrı renkte oyuncak Happy Meal ile çocukları eğlenceye davet ediyor.

Kendi menünüzü kendiniz yapın

Happy Meal menüleri zengin seçenekleriyle misafirlerine kendi menülerini oluşturma imkanı sunuyor. Sandviç olarak Hamburger, Cheeseburger, Tavuklu Burger veya Chicken McNuggets, içecek olarak ise ayran, süt, portakal suyu, Ice Tea ya da Milkshake gibi seçenekler ile çocuklar kendi menülerini kendileri oluşturabiliyorlar. Sandviçlerinin yanında ise ister çeri domates, isterlerse de patates kızartması tercih edilebiliyorlar.