Anasayfa » SEKTÖR » Es Aras geleceğe yatırım yapıyor

Es Aras geleceğe yatırım yapıyor

es-aras1989 yılında kurulan Esaras Toys, çocuk gereçleri imalat ve pazarlama konusundan hizmet veriyor. Piyasadaki ithal ürünlerin oluşturduğu ağır rekabet ortamına rağmen kalitesinden ödün vermeden varlığını her geçen gün büyüyerek sürdürüyor.

Es Aras Çocuk Gereçleri İmalat ve Pazarlama, İstanbul Bayrampaşa’daki 3000 m2 üretim tesisinde 100’ü aşkın çalışanı ile sektörün nabzını tutup, modasını belirleyen lider firmalardan biri olmaya devam edecek.

Es Aras Çocuk Gereçleri İmalat ve Pazarlama, Firma Sahibi Mustafa Aras’dan, 2014 Anne, Bebek ve Çocuk Ürünleri Fuarı değerlendirmelerini aldık. “16 – 19 Ocak 2014 tarihleri arasında gerçekleşen 26.Uluslararası Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı güzeldi. Beklediğimiz düzeyde ziyaretçiler oldu. Ticari anlaşmalar yapıldı. Bizim için verimli olduğunu düşünüyoruz.

2014 Anne, Bebek ve Çocuk Ürünleri Fuarı’nda, imalatını yaptığımız çocuk yürüteci ve 0-7 yaş arası çocuk bisikletlerinin yeni modellerini ön planda tuttuk. Tenteli üç teker bisiklet çeşitleri 12-14 Jant iki teker bisiklet çeşitleri ve yürüteç çeşitlerimizi ön planda tutarak güzel bir fuar geçirdik. Bu fuarın dışında, yurtiçinde Moto- Bike fuarına, yurtdışında Irak/Erbil mobilya fuarı, Basra/Irak yapı fuarı ve Cezayir Türk İhraç ürünleri fuarlarına katıldık.

Firma olarak yeni yürüteç ve bisiklet modelini piyasaya sürerek, bu yıl beğeniye sunacağız. Es Aras Çocuk Gereçleri İmalat ve Pazarlamanın amacı piyasadaki mevcut konumumuzu korumak.

Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı, bizim açımızdan çok verimli bir fuar. Fuar tarihinden de memnunuz. 2015 Ocak ayındaki fuara da katılmayı düşünüyoruz. 2014 tarihinde başka herhangi bir fuara katılmayı düşünmüyoruz. Es aras markası olarak çıkardığımız tüm yürüteç ve bisikletlerde diğer rakip firmalarımıza istinaden 1989 yılından beri tüketicilerin güvenini kazanmış olup bu şekilde ve daha ileriye yönelik çalışmalar içerisindeyiz. Gelişmekte olan bir firmayız.”