Anasayfa » FUAR » Erkol Oyuncak pazardaki etkinliğini artırıyor

Erkol Oyuncak pazardaki etkinliğini artırıyor

erkol1Erkol Oyuncak firma yetkilisi Elif Erkol ile 2014 Toyzeria fuarını ve faaliyetlerini konuştuk. 

‘Verimli bir fuar geçirdik’

“Bizim açımızdan, fuar, önceki senelere oranla daha hareketliydi. 4 senedir tamamen Avrupa üretimi olan Cobi’nin Türkiye distribütörüyüz. Fuarda yine ağırlığımız Cobi’ydi. Cobi, geçen sene Winx ve Çöps lisanslarının bloklarını üretti. Bu sene, hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap eden Madagascar’ın Penguenleri’ni ürün çeşidine ekledi. Bizim standımızda en çok ilgi gören ürünler The Penguins of Madagascar’dı.”

Güvenilir tedarikçi

“Erkol Oyuncak olarak, 50 yılı aşkın bir süredir oyuncak sektöründe hizmet veriyoruz. Tecrübemizi, ürün çeşidiyle birleştirip kaliteli oyuncakları uygun fiyatlarla satmak en büyük başarımız. İstoç’ta bulunan mağazamızla beraber internet sitemiz üzerinden de toptan satış yapıyoruz.”

2014 yılı başarıları

“2014 yılı firmamız için eski dostluklarımızı koruduğumuz, yeni dostlar kazandığımız bir yıl oldu. Her geçen gün müşterilerimizin daha çok ürün çeşidine erkol2ulaşması için yeni anlaşmalar yapıyoruz. 2014 yılında Mattel’in bayileri arasına katıldık. Mattel’in yanı sıra Giochi Preziosi ve Clementoni’yi de müşterilerimize ulaştırmaya başladık.”