Anasayfa » RÖPORTAJ » Erdem Oyuncak: Toy-Bir’de yeni alıcılar buluyoruz

Erdem Oyuncak: Toy-Bir’de yeni alıcılar buluyoruz

 Toy-Bir Geleneksel Antalya Oyuncak Satıç ve Etkinlik Organizasyonu, 19-2} Ekim 2022 tarihinde Sueno Hotel Deluxe Belek’te düzenlendi. Etkinliğe katılan firmalardan Erdem Oyuncak firma yetkilisi Orhan Erdem düçüncelerini aktardı.

Toy-Bir değerlendirmeniz nas1l”

Bu sene dokuzuncusu düzenlenen Toy – Bir öncelikle hayırlı olsun. Sektör için güzel bir organizasyon ve artık geleneksel bir hale geldi. Katılımcılar da buraya gelen müçterilerimiz de memnun. Gayet iyi ve güzel bir alıçveriç ortamı var. Dediğim gibi hem satıcılar hem de alıcılar bu uygulamadan memnun.

Bu seneki organizasyonu size neler katt1″ Türkiye çapında bütün oyuncak sektöründe faaliyet gösteren insanları tanımak mümkün değil. Böyle bir ortamda bizim tanımadığımız diğer firmaların da

müçterileri bizim standımıza geliyorlar. Bizlerin de onları, onların da bizleri tanıma fırsatı oluyor. Yani müçteri portföyümüz geniçliyor. Bu firmamız için iyi bir çey. Biz organizasyondan memnunuz.

Fuarlar için düçünceleriniz nelerdir”

Almanya Nurnberg Spielwarenmesse fuarına önümüzdeki yıllarda katılabiliriz ama Tüyap İstanbul Oyuncak fuarına katılmayı düçünüyoruz.