Anasayfa » FUAR » ENS Ahşap ürünleri fuarda ilgi odağı oldu

ENS Ahşap ürünleri fuarda ilgi odağı oldu

kids-collectionENS Ahşap & Lamine Genel Müdürü Eren Sarınalbant’dan 2014 Spielwarenmesse Nürnberg Oyuncak Fuarı değerlendirmelerini aldık.

“Almanya Oyuncak Fuarı, ilk defa katılmamıza rağmen beklentilerimizin çok üstünde bir fuar oldu. Ürünlerimiz farklı bir konsepte sahip olduğu için çok ilgi çekiciydi ve herkes tarafından çok beğenildi.

Fuarda, okul öncesine yönelik masa, sandalyelerimizle yer aldık. Bazı özel konsept çalışmalarımızı da sergileme imkanı bulduk. Özellikle hem tasarımı hem de üretimi bize ait olan 4 çocuğun aynı anda uygulama yapabildiği resim şövalemiz en çok ilgi çeken ürünlerdendi. Bu fuarın dışında Mart ayında GESS Dubai fuarına katılıyoruz, Mayıs ayında da İstanbul ‘da bir fuara katılacağız. Bundan sonraki yıllarda daha çok yurtdışındaki fuarlarda yer almayı düşünüyoruz Firma olarak, 2014 yılını ihracat yılı olarak kabul ettik. Planlarımızı bu yönde yaptık ve bu planlar ışığında adımlar atıyoruz. İç pazarda ise daha özel ve niş projelerde yer almayı ve markalaşma üzerine çalışmalar yapmayı planladık. Ürünlerimize güveniyoruz. Geleceğimiz olan çocuklarımıza daha sağlıklı ve kalite ürünler ile hizmet etmeyi kendine ilke edinmiş bir firma olarak bu yolda çalışmaya, üretmeye devam edeceğiz. Öte yandan, yurtdışında da ürettiğimiz ürünler ile ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz.”