Anasayfa » HABERLER » Enfal Oyuncak, Yenidoğan Bebeklerin Gelişimine Katkı Sağlıyor

Enfal Oyuncak, Yenidoğan Bebeklerin Gelişimine Katkı Sağlıyor

Enfal Oyuncak, yerli ve milli sermayeyle oluşturduğu oyuncak markası ‘Let’s Be Child’ın yenidoğan ürünleriyle bebeklerin gelişimine katkı sağlıyor. Yenidoğan serisi; uluslararası güvenlik sertifikalarına sahip, yüksek sağlık standartlarında üretilen çıngıraklardan diş kaşıyıcılara, eğitici ve eğlenceli oyuncaklara kadar geniş ürün yelpazesiyle dikkat çekiyor.

Türkiye’nin köklü oyuncak markası Enfal Oyuncak, 30 yıllık tecrübesi ve bilgi birikimiyle tamamen yerli ve milli sermayeyle oluşturduğu oyuncak markası ‘Let’s Be Child’, yenidoğanlara yönelik tasarımları ile bebeklerin de gelişimine katkı sağlıyor. Yaklaşık 70 kalem ürün çeşidine sahip olduklarını belirten Enfal Oyuncak CEO’su Furkan Karaduman, yenidoğan serisi ile ilgili bilgi verdi.

Karaduman “Let’s Be Child’ yenidoğanları da unutmadı. Yenidoğan serimizde yeni dünyaya gelen bebeklerin ihtiyaçlarına ve kullanımlarına uygun oyuncaklar tasarladık. Bu kategoride de diğer alanlarda olduğu gibi sağlık ve güvenliği ön planda tuttuk. Sağlıklı oyuncak ilkesi çerçevesinde yüksek kalitede, dayanıklı, maksimum güvenli oyuncaklar üretiyoruz.

Yenidoğan serimiz 0-1 yaş arası bebeklere yönelik ürünleri içeriyor. Bunların arasında kaplumbağa diş kaşıyıcı, sevimli ayıcık diş kaşıyıcı, tırtıl top çıngırak, marakas çıngırak, neşeli çıngıraklar, halkalı çıngıraklar ve ilk oyuncak anahtarlığım gibi rengarenk fonksiyonlu ürünlerimiz bulunuyor.

Bu ürünler yenidoğanların gelişimine sağlıklı ve güvenli şekilde katkı sağlıyorken aynı zamanda keyifle oynamalarına da olanak veriyor” diye konuştu. Yıllarca dünyaca ünlü çocuk markalarının Türkiye temsilciliğini yürüten Enfal Oyuncak, kendi ürünleriyle dünya markası olma yolunda çalışmalarını sürdürüyor. Üretimlerinin yüzde 95’ini Türkiye’de gerçekleştiren Enfal Oyuncak’ın, toplam 1 milyon 500 bin adet oyuncak üretim kapasitesi bulunuyor.

Toksin, kurşun boyası, phthalates, pvc ve benzer zararlı dış kaplamaları içermeyen ‘Let’s Be Child’ markası, Avrupa Birliği tarafından (EU) EN71 standartlarına uygunlukları akredite olmuş ve uluslararası test kuruluşları tarafından test edilip onaylanan oyuncaklardan oluşuyor.

‘Let’s Be Child’ ürünleri e-bebek, Toyzzshop, Armağan, Civil ve LC Waikiki gibi seçkin zincir mağazaların yanı sıra piyasadaki toptan, perakende noktalarında ve discount market zincirlerinde bulunuyor. Markanın ürünleri ayrıca ve online’da tüm satış platformlarında da yer alıyor. www.enfaloyuncak.com.tr www.letsbechild.com 0850 360 52 69