Anasayfa » HABERLER » En iyi eğitici oyuncaklar

En iyi eğitici oyuncaklar

Çocukların eğlenirken öğrenecekleri en iyi eğitici oyuncak çeşitleri

 

İşte sektörün sunduğu hem eğlenceli hem de öğretici çocuk oyuncakları! 

 

Kumtoys Kodlama Algoritma ve Dikkate Geliştirme

Çocukların hayal gücünü, el becerisini, özgüvenini, renk kavramını ve kol ve parmak kaslarını geliştirir. Çocuklara sosyal aktivitede birliktelik sağlayarak arkadaşlarıyla daha verimli ilişki kurmasına yardımcı olur.

Teknolojik ürünlerin ilk aşaması olarak sayılan ve ilerde kullanılacak olan komutarın mantığının kavranması açısından yönergelerin ve konumların anlaşılması önemlidir.

 

 

Ca Games Parstek Ricky Zoom 35 Parça Frame Puzzle

Her bir parçanın eşsizliği, kusursuz bir uyumla yerine oturmasını sağlar. Özgün pürüzlü yüzeyi, parlamanın önüne geçerek göz yorgunluğunu azaltır. El ve göz koordinasyonunun gelişimine katkıda bulunurken, ince ve kaba motor becerilerin gelişimini de destekler.

Aynı zamanda problem çözme yeteneğini artırır. Şekil tanıma ve görsel hafıza yeteneklerini geliştirir, bu sayede zihinsel yetenekleri güçlendirir. Her bir parçanın bir araya gelmesiyle oluşturduğu bütünlük, sadece bir yapı değil, aynı zamanda becerilerin ve yeteneklerin gelişimini de simgeler.

 

İyi Toys Ingilizce Konuşan Sesli Flash Kartlar

‘Bebeğim, bu ne?’ diye sorduğunuzda ‘Bu bir kedi, MiyavMiyav’ yanıtını alabileceğiniz bu bilgi kartı makinesi, öğrenmeyi eğlenceli ve ilgi çekici bir hale getiriyor.

Bu sayede, dil öğrenimi canlanıyor ve konuşma becerileri gelişiyor. Aynı zamanda çocuğunuzun konsantrasyon ve hafıza becerilerini geliştirmeye yardımcı oluyor. Eğitim ve eğlenceyi bir araya getiren bu bilgi kartı makinesi, öğrenmeyi sahne odaklı bir hale getirerek çocukların dikkatini çekiyor.

 

 

Dede Art Craft Inşaat Kinetik Kum Ev Seti

Oyuncak Kum Ev ile tuğlalarını oluştur, istediğin gibi kes ve tuğlaları birleştirerek istediğin evi inşa et! Asla kurumayan, sıkılabilir oyun kumudur. Çocuklar bu oyuncak ile, el ve motor becerileri kazanır. Hayal güçlerini ve duyularını geliştirirler.

Hape Toddler Oyuncak Meyve ve Kovası

Bebeklerin güvenliği ve konforu için tasarlanmış olan keçe sepet, yumuşacık dokusuyla dikkat çeker. İçerisinde yer alan meyveler ise süngerimsi bir kumaştan üretilmiştir ve bu sayede bebeklerin hassas cildine zarar vermez.

Sepetin içinde bulunan muz ve portakalın soyulabilir özelliği, çocukların rol oyunlarına katkı sağlar. Bu eğlenceli ve öğretici oyuncak, çocuklara sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırmayı hedefler. Bu sevimli keçe sepet, hem eğlendirir hem de öğretir.

 

 

Diytoy İlk 100 Sözcük

Hafıza Kartları İlk 100 Sözcük ile minikler hem öğrenecek hem de eğlenecekler! Bu sözcükler ve resimler ile çocuklarınızın konuşmayı öğrenmeleri için gerekli ilk adımları atmalarına yardımcı olabilir, erken yaşta zeka gelişimlerine katkı sağlayabilirsiniz.

Çocuklara resimlerle örnek vererek öğrenimi ve akılda kalıcılığı kolaylaştırmaktadır. Çocukların konuşmaya başladıkları dönemde ki ilk olarak tanıyacakları nesneleri barındıran ilk 100 sözcük kartları ile çocuklar günlük yaşamda ki kelimeleri eğlenerek öğrenecekler.

 

Kiki Mega Kule Eğitici Oyunu

Bu, çeşitli renk ve boyutlarda 10 adet kap içeren bir set. Kapları isterseniz iç içe geçirebilir, isterseniz de üst üste koyarak 63,5 cm yüksekliğinde bir kule oluşturabilirsiniz. Üzerlerindeki çarpıcı hayvan figürleri, çocuğunuzun ilgisini çekecektir.

Kiki markasının ürünleri, çocukların gelişimini destekler. Görme becerilerini canlı renkler ve parlak desenlerle uyarır. Kavramsal becerileri, düşünme, öğrenme ve problem çözme yeteneklerini artırır.

#dede #CAGames #Kiki #Hape #Eğitici-oyuncak