Anasayfa » PERAKENDECİ OYUNCAKÇILAR » Emre Toys zengin ürün çeşidiyle kaliteli ürünleri sunuyor

Emre Toys zengin ürün çeşidiyle kaliteli ürünleri sunuyor

emreEmre Toys Zincir Mağaza Yöneticisi Volkan Kantoğlu ile faaliyetlerini konuştuk.

Toptan, perakende ve tedarik etme aşamasında çalışmalarını sürdüren Emre Toys, piyasada söz sahibi olan büyük firmaların ürünlerini de satış ve dağıtımını yapıyor. Geniş ürün yelpazesi bulunan Emre Toys lisanslı ve piyasanın önde gelen firmalarının ürünlerini de teşhir ediyor.

Emre Toys’un kuruluşu ve gelişimi

Emre Toys olarak 2004 yılında kurulduk ama kurucumuz Alaattin Zincirkıran yarım asırdır oyuncak sektöründe hizmet etmektedir. Eminönü mağazamızla başladığımız sürece 2010 yılında İstoç Kurumsal şubemizi ekledik. Üçüncü mağazamızı da yine İstoç Ticaret Merkezi 6.adada açmış bulunmaktayız.

Sunduğu ürünler

Önceliğimiz ana bayiliğini yaptığımız Pilsan’ dır. Bildiğiniz gibi Pilsan’ın ürün yelpazesi çok geniş. Eğitim Grubu, Park Bahçe Grubu, Akülü Ürünler, Bisiklet Grubu, Spor, Çocuk Gereçleri vs. gibi çoğaltabiliriz. Bunun yanı sıra Playgro markalı bebek ürünlerin bayiliğini yapmaktayız. İthal oyuncaklar, lisanslı oyuncaklar, yerli oyuncaklar ve bebe gereçleri de diğer çeşitliliğimizi tamamlamaktadır.

Yeni şube

Henüz çok yeni bir yer olduğu için fazla bir şey söyleyemem ama kuruluş süreci enteresan ve çok hızlı gelişti. Şöyle ki; malum kriz döneminde bir çok kişi şube açmaktansa küçülme ya da mevcut durumu koruma yönünde eğilim gösterirken biz risk alarak yeni bir şube daha açtık. Aslında burayı oyuncak üzerine değil, bebe gereçleri ve Pilsan ürünlerinin teşhir edileceği bir mağaza olarak açacaktık. Fakat sonradan fikir değiştirip oyuncak mağazası olarak açmaya karar verdik. İyi de oldu. Şu an için iyi bir seyirde ilerliyor. Yeni istihdamlar sağladık, bulunduğumuz yere de katma değer kattığımıza inanıyoruz.

Farkı

Hizmet ve ürünlerimizi diğer firmalardan farklı kılan unsurlara konusunda, hizmet unsurlarımızı burada anlatmama gerek yok ama ürün olarak bizi diğer firmalardan ayıran özelliğimiz Pilsan’dır. Onun dışında ürün çeşitliliğimizi her geçen gün zenginleştirmekteyiz.

2014 yılı hedefleri

Mevcut yapımızı korumak ve cirosal hedeflerimizi tutturmak. Çok dinamik ve gelişmekte olan bir sektör içerisindeyiz. Farklılık oluşturabilen firmalar için fırsatlarla dolu bir faaliyet alanımız var. Bu oyuncak sektörü gelişmeye ve daha iyi noktalara gelmeye çalışıyor.

Son olarak…

Yeni mağazamızın bulunduğumuz ada da güzel bir ortam oluştu. Sekiz dükkanın dördü oyuncakçı. Sanki oyuncak adası gibi oldu. Bence bu şekilde olması hem tüketiciler için hem de firmalar için iyi oldu. İnşallah daha da iyi olacaktır. Emre Toys olarak bu sektörde hizmet eden bütün firmalara başarılar dileriz.