Anasayfa » HABERLER » Emeğin, sıfırdan gelmenin farkı Koçak Toys’ta

Emeğin, sıfırdan gelmenin farkı Koçak Toys’ta

Sağlıklı kaliteli ürünlerimizi, güzel hizmetimizle satarak kendimizi geliştirdik. Mağazamızı gelip görenler, kaliteli işimizi kendileri zaten fark edip söylüyorlar. Biz kendimizi 30 yıl gibi uzun bir zaman tecrübesiyle beraber kalitemizi kısa bir zamanda kanıtladık. Şimdi Koçak Toys Allahın izniyle daha farklı olma yolunda ilerlemeye devam ediyor. Çünkü emek farkı, sıfırdan gelmenin farkı, kimseden miras kalmamanın farkı ve hiçbir zaman değişmeyen Ramazan Koçak farkı bir arada.

İlerlemeye devam edeceğiz

Uzun süren sektör tecrübemizle, sıfırdan başlayarak Koçak Toys’u açtık. Yeni bir firmayız ama tecrübemiz var. Ürünleri seçerken kaliteye çok dikkat ediyoruz. Müşteriye nasıl davranacağımızı iyi biliyoruz. Biz çıraklıktan gelerek oyuncakçılığı öğrendik, oyuncağı A’dan Z’ye kadar herşeyini öğrendik. Biz kendi tırnaklarımızla kazıyarak bu firmamızı açtık. Koçak Toys olarak İstoç’ta hizmetimize devam ediyoruz. Toptan ağırlıklı olarak hem toptan hem de perakende satışlarımızı yapıyoruz. Kaliteli, eğitici oyuncak gruplarını ön plana çıkararak, tabandan, çıraklıktan gelen tecrübemizle kısa zamanda attığımız adımlarla sektörde güzel noktalara gelmeyi düşünüyoruz. İşimizi bilerek, insanları tanıyarak işimizi en güzel şekilde yapıyoruz. Cenabı Hakk bize bu günleri gösterdi, inşallah daha büyüyerek, daha düzenli bir şekilde işimizi yapacağız. Üç yılda belli bir noktaya getirdiğimiz işimizi daha iyi bir şekilde yaparak ilerlemeye devam edeceğiz.

Piyasada bu işi bizim gibi yapan az

Şu ana kadar planladığımız hedefleri yerine getirdik. Kademe kademe hedeflerimizi gerçekleştirmeyi düşünüyoruz. Ana okulu grubu gibi bildiğimiz, ticaretini yapabileceğimiz daha büyük gruplara girmeye çalışacağız. Eğitim sektörüne ağırlık vereceğiz. Bu alanda attığımız adımların faydasını görüyoruz. Şu ana kadar sektörde var olan tecrübemizle, oyuncağın her şeyini bilmemizle paralel olarak, seçerek, kaliteli ürünlerimizi raflara koyuyoruz, ürünü bilerek, insanlara tanıtarak iyi hizmet sunuyoruz.

Kimseyle rekabete girmeyiz

Benim hiçbir kişiyle, firmayla rekabetim yoktur. İşimi en güzel şekilde yapmaya çalışırım ama değerinde mal satmayı, düzgün olmayı tercih ederim. Fiyatı kırıp, piyasayı bozmak gibi hareketlere girmem. Yurt dışı, Irak dahil, Azerbaycan, Özbekistan yurt içi İstanbul ve Anadolu’ya mal satan bir insanım. Koçak Toys, Koçak olsun istiyorsak, bunu elbette para kazanarak yapacağız. Biz bunların hesabını yapıyoruz, kimseyle rekabete girmeyiz. Ticaretin ruhu, doğruluk, emniyet, yaşanan devri idrak, müşteriye karşı fevkalâde nazik ve terbiyeli davranmaktır. Bu hususların birinde kusur eden, ticaretin ruhunu hırpalamış, dolayısıyla da kendi kazanç yollarını tıkamış olur.

#Kocak, #Toys, #piyasa, #rekabet