Anasayfa » SEKTÖR » Elit İthalat kalıplı ve lisanslı oyun hamurunda iddialı

Elit İthalat kalıplı ve lisanslı oyun hamurunda iddialı

ccccccccccccccŞimdiye kadar 4 lü büyük ve küçük boy lisanslı oyun hamurlarını raflarda görmeye alıştığımız Elit İthalat , ürün gamına artık lisanslı kalıplı oyun hamurlarını da ilave etti.

Yaklaşık 18 ayrı kalıbın karışımından çok güzel renklerle göz alıcı ve yeni bir seri olarak imal edilen ürünlerin çeşitli asortileri mevcut . Söz konusu ürünler ; Barbie , Dora , Sünger Bob , Marsupilami , Ninja Turtles , Hot Wheels ve UmiZoomi lisanlı olarak üretiliyor.

Firma yetkilileri ayrıca 18 kalıbın karışımından oluşan ürün gamına çok kısa zamanda yeni kalıplar ilave ederek , yelpazeyi daha da genişleteceklerinin sinyalini verdiler. Oyun hamurunun hava almasından dolayı yaşanabilecek kuruma sorunlarını önlemek amacıyla , ürünün hava almasını önleyen tedbirleri de aldıklarını söyleyen firma yetkilileri , piyasaya sürdükleri yeni kalıplı oyun hamuru çeşitlerinin raflarda renkli ve güzel bir görüntü oluşturacağına ayrıca ürünlerin satışının perakendecileri de nihai tüketiciyi de memnun edeceğine inandıklarını belirttiler. 9-13 Nisan 2014 tarihinde düzenlenecek Kırtasiye Fuarı’na katılacak olan Elit İthalat , yeni ürün gamını ilk kez bu fuarda görücüye çıkartacak .