Anasayfa » SEKTÖR » Eğlenceli ambalajı ve güçlü etkisiyle yeni Moschino Toys Parfüm, Douglas Mağazaları’nda…

Eğlenceli ambalajı ve güçlü etkisiyle yeni Moschino Toys Parfüm, Douglas Mağazaları’nda…

t21Jeremt Scott tarafından tasarlanan Moschino Toy, oyuncak ayı Teddy Bear görüntüsünde bir oyuncak ambalajında ve “bu bir Moschino oyuncağı değildir” ibaresiyle kadınların beğenisine sunuldu

Tasarımcısı Jeremy Scott tarafından şişesinden ve ambalajından edinilen ilk izlenimin meydana getirdiği genel algıyı kırmak adına parfümün içeriğini çok daha güçlü yapmak istedik ve bunu başardık sözleriyle anlatılan Moschino Toy, parfüm dünyasında bir devrim niteliği taşıyor.

Tüm Douglas Mağazaları’nda satışa sunulan Moschino Toy parfümün tepe notasında fresh odunsular, nemli ağaç yosunu ve mandalina, kakule, ardıç meyvesi ve bergamut bulunuyor. Kokunun açılışına soğuk dağlardan gelen temiz ve ferah bir esinti hakim ki adeta ormandaki sevimli ayı duyulabiliyor. Kalp notasında sarıp sarmalayacak yumuşacık bir Teddy Bear bulunan parfümün dip notasında ise bağımlılık yapıcı vanilyayı sarıp sarmalayan baharatlarla birlikte menekşe ve akidenin yaprakları odunsu bir notada birleşiyor.

İsbeli Fontana’nın reklam filminde göz doldurduğu oyuncak ayı Teddy Bear görüntüsündeki Moschino Toy kalpleri sıcacık eden mutlu suratı ve içerisinden çıkan parfümü ile şaşırtıyor. Sevimli Teddy Bear tasarımı ile makyaj masasına renk katarken peluş oyuncak sevenlerin tercihi oluyor.