Anasayfa » FUAR » Eğlence endüstrisinin geleceği ışıldıyor

Eğlence endüstrisinin geleceği ışıldıyor

t-453. Eğlence, Aktivite, Spor ve Park Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı Atrax, 4-6 Aralık 2014 tarihinde, İstanbul Expo Center’da düzenlenecek

Eğlence sektörümüzün gelişimi yurtiçi ve yurtdışından herkesin dikkatini çekiyor. Sektörün tüm üyelerine göre; eğlence endüstrisinin geleceği ışıldı- yor ve büyük fırsatlar sunuyor. Atrax, Türkiye ve yakın coğrafyanın eğlence endüstrisindeki tek ihtisas fuarı olarak uluslararası iş bağlantıları kurabilme, mevcut bağlantıları güçlendirebilme, yeni pazarlara ulaşabilme imkânlarını bulabilecekleri önemli bir ticaret platformu. Atrax bölgenin ticaret merkezi İstanbul’da düzenlenerek sektörün dünyaya açılan kapısı olmakta ve yurtdışından çok sayıda ziyaretçi almakta. Her yıl giderek büyüyen bir iş hacmine sahip olan eğlence sektöründe fuar boşluğunu dolduran ATRAX, bu yıl da dünyanın birçok ülkesinden çok sayı- da katılımcı ve ziyaretçiyi İstanbul’da ağırlamaya hazırlanıyor.

Potansiyel pazarların bağlantı noktası İstanbul… Yeni iş birliği fırsatları Atrax’da…

Ortadoğu ve Afrika ülkeleri, Birleşik Arap Emirlikleri, Türki Cumhuriyetleri gibi sektör için büyük önem taşıyan potansiyel pazarların merkezi konumundaki İstanbul’da yapılacak olan Atrax bu yıl da büyük proje alımlarına ve yeni iş birliklerine sahne olacak. Eğlence, Aktivite, Spor ve Park Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı ATRAX, eğlence endüstrisi alanında büyük projelerin uygulandığı Türkiye ve komşu ülkelerin ilk ve tek ihtisas fuarı olma özelliğini taşıyor.

Atrax ülkelerin Ticari Müşavirliklerinin desteğini alıyor…

Ülkeler arası yeni ekonomik işbirlikleri fırsatı sunan Atrax ülkelerin Ticari Müşavirlikleri, Ticaret ve Sanayi Odaları ile bağlantı kurarak daha fazla katılımcı ve ziyaretçiye ulaşıyor. Bu kurumların desteğiyle Atrax daha da güçleniyor.

Belediye başkanlarına özel davetlerimiz başladı…

Türkiye’deki tüm belediyelerin yanı sıra potansiyel pazarlardaki ülkelerin belediye başkanlarına da özel davetlere başladık. Her geçen gün eğlence sektörüne daha fazla ilgi göstermeye başlayan belediyeler Atrax’da katılımcı firmalar ile buluşacak. Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından organize edilen Atrax, Türkiye ve çevre ülkelerdeki planlanan büyük projeleri takip ederek yetkililerini fuarda ağırlamak üzere davet ediyor. Aylardır tek tek arayarak özenli bir çalışma ile oluşturduğumuz özel isimlere online ve offline olarak davetiyelerimizi iletmeye başlıyoruz. Hem yurtiçi hem de yurtdışında çok sayıda potansiyel ziyaretçiye ulaşmayı hedefliyoruz.

Atrax her geçen gün daha çok ilgi görüyor…

Atrax Amsterdam’da yakın tarihte düzenlenen EAS showda tanıtıldı. Atrax’ın bilinirliği ve hakkındaki güzel düşünceler memnuniyet vericiydi. Atrax’ın sahip olduğu potansiyeli gören firmalar daha fazla ilgi göstermeye başladı.