Anasayfa » SEKTÖR » Edu Tip ile çocukların hayal gücü, 3 boyutlu

Edu Tip ile çocukların hayal gücü, 3 boyutlu

edutipEdu Play’in 3 yaş ve üzeri çocuklar için hazırlamış olduğu patates  nişastasından üretilen “Islat, Yapıştır, Oyna” Edu Tip modelleri çocukların
hayallerini 3 boyutlu hale çeviriyor.

Çocukları yetişkin hayata hazırlayan en etkin yol ve en önemli eğitim araçları oyuncaklardır. Oyun; insan ilişkileri, yardımlaşma, konuşma,bilgi edinme, deneyim kazanma, psiko-motor gelişimi, duygusal ve sosyal gelişimi etkilediği gibi, zihin ve dil gelişimini de etkiler. Tabi ki bu noktada çocuğun oynadığı oyuncağın  niteliği de ayrıca bir önem kazanmaktadır. Edu Play’in 3 yaş ve üzeri çocuklar için hazırlamış olduğu patates nişastasından üretilen “Islat, Yapıştır, Oyna” Edu Tip modelleri çocukların hayallerini 3 boyutlu hale çeviriyor.

Yetişkinlerin gözünde oyun; çocuğun eğlenmesi, oyalanması, başlarından savmak için bir uğraş olarak görülse de oyun, çocuk için ciddi bir iştir.Çocuk oynadıkça becerileri artar, yetenekleri gelişir. Çevresini, bilinmeyenleri tanır, kendisi için anlaşılır duruma getirir. Hayal dünyasında ürettiği şeyleri bir kalemle kâğıda çizmek yerine 3 boyutlu halini yapabiliyor olması da onun gelişiminde ayrı bir önem taşımaktadır.  Her şekle giren kesilebilir, sıkıştırılabilir, yapıştırılabilir ve rendelenebilir Edu Tip aparatlarıyla, çocuklar hayal dünyasına ait şekiller ortaya çıkarabiliyor. Edu Tip’ler, ister üç boyutlu şekiller yapmak için ister suda çözdürüp fırçayla boyama yapmak amacıyla kullanılabiliyor. Tamamen sağlıklı ve çevre dostu olan Edu Tip oyuncakları, çocuklarınızı eğlendirirken öğrenmelerini de sağlıyor. Yense bile zararı olmayan Edu Tipler tamamen doğal, kokusuz patates nişastası ve doğal gıda boyasından üretiliyor. 3 yaş üstü çocukların severek oynayacakları Edu Tip oyuncakları, kimyasal bir yapıştırıcıya ihtiyaç olmadan ıslatılıp yapıştırılabiliyor.