Anasayfa » PERAKENDECİ OYUNCAKÇILAR » e-çocuk: çocukların mutlu dünyası

e-çocuk: çocukların mutlu dünyası

Mersin’de eğitim araçları ve oyuncak alanında bölgesinin en büyük toptancılarından olan e-çocuk güleryüzlü, profesyonel ve kaliteli hizmeti kendine ilke ediniyor. Her yıl edindiği tecrübeyi hizmette kalite prensibine dayandırarak yeni müşterilerine yeni soluk olmayı hedefleyen firma eğitim gereçleri, oyuncak ve kırtasiye gibi ürün gruplarında Mersin bölgesinde aranan isim olma yolunda ilerliyor.
Çocukların mutlu dünyası e-çocuk, oyuncak piyasası değişim ve dönüşümlerini sürekli yakından takip ederek, sektörün öncüsü olma yarışında faaliyetlerini sürdürüyor. Sektördeki konumunu daha etkin hale getirmek için, e-çocuk müşteri memnuniyeti ve ürün çeşitliliğindeki yeniliğe hızlı adapte olabilme kabiliyetine sahip bir firma grafiği çiziyor. Kısa sürede elde ettiği başarıyı yılların verdiği tecrübe ile ülkemizin kaydettiği hızlı gelişme ve büyüme trendine çabucak uyum sağlayarak taçlandırıyor.
Firma olarak amacı eğitim araç gereçlerindeki standartlarımızı Avrupa standartlarına ulaştırmak olan e-çocuk eğitime yapılan her yatırımı ülkemizin geleceği için atılmış önemli bir adım olarak görüyor. Güven ve kaliteyi kendine slogan edinen e-çocuk, müşteriyi odak alan çalışma sistemi ve müşterinin her konuda tam memnuniyeti ilkesi ile ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunuyor.
Sürekli büyümeyi kendine ilke edinen, istikrarlı gelişmesini ve kaliteli ürünlerini hızlı üretimle birleştiren e-çocuk, kuruluş tarihinden günümüze kadar geçen zaman diliminde güven ve kalite sloganını hayata geçirmenin haklı gururunu yaşıyor.

#ecocuk