Anasayfa » PERAKENDECİ OYUNCAKÇILAR » Düşünmeyi Kışkırtan En Yeni Oyunlar; anne’den!

Düşünmeyi Kışkırtan En Yeni Oyunlar; anne’den!

TERRA;

Marka : HUCH! and friends

Dünya Hakkında Harika Bir Genel Kültür Oyununa Ne Dersiniz?
Bu yılın en büyük sürprizi şüphesiz Almanya’da üretilen TERRA! terraHem kalitesi hem de birbirinden ilginç soruları ile TERRA, eğlendirirken düşündüren oyunlar kategorisinde bir baş yapıt niteliğinde hem okullar hem de aileler için vazgeçilmez bir oyun olacak.

TERRA, dünya ile ilgili mükemmel bir genel kültür oyunu. Bu oyunla tanınmış, görülmeye değer yerlerden tutun da en yüksek dağlardan en ufak adalara, en büyük altın madeninin içinden, denizlerin en derin noktalarına kadar… Ekvator‘dan Polonya‘ya birçok ilginç ve sürprizlerle dolu yerleri keşfedeceksiniz! Hatta Amazon‘un gerçek uzunluğunu veya dünyanın en kalabalık caddesinin nerede olduğunu da öğrenebilirsiniz.

Soruların yanıtlarını tam olarak bilmiyorsanız bile TERRA oyununda hala büyük bir dünya kâşifi olma şansına sahipsiniz. Yanıtlarınız doğruya yakın olduğunda TERRA‘da puan kazanabilirsiniz! TERRA ile 4 ayrı zorluk seviyesinde 300 ilginç konu hakkında 900 soru ile dünyamızı keşfetmeye hazır olun.

Beceriler: Tahmin, akıl yürütme, risk yönetimi, genel kültür.

 

Dobble Kids (Dobble Çocuk) Yaş:4+

Marka : Asmodee

Dobble Kids! (Dobble Çocuk!) Coşkulu bir atmosferde hızlı reflekslerin oyunu! Herhangi iki kart arasında YALNIZ VE YALNIZ BİR tane ortak hayvan vardır!

5 farklı oyunu olan Dobble Çocuk’da ancak keskin bir göz ve hızlı dodrefleksler ortak sembolü yakalayabilir! Hızlı eylem ve çok sıra dışı oyun tarzı sizi kendine hayran bırakacak.

Çok kolay kuralları nedeni ile hızlı öğrenilen, 4 yaş ve üzeri herkesin büyük keyif alarak oynadığı bu oyun aynı zamanda 5 kişiye kadar oynanabilen ve insanları birbirine kaynaştıran harika bir grup oyunudur.

Beceriler: Görsel algı, dikkat, konsantrasyon ve hızlı hareket etme.

Abalone Quattro (Abalone Dörtlü)

Marka : Asmodee

Abalone; tüm zamanların en popüler strateji oyunlarından biri, 30’u abaloneaşkın ülkede 4 milyondan fazla satmış olan mükemmel bir strateji oyunu! 20 yılı aşkın sürede milyonlarca oyuncuya ulaşmış bu oyun yıllar içerisinde kendi fanatiklerini yarattı. Abalone Quattro ise bu oyunu 2, 3 veya 4 kişi oynama fırsatı sunuyor. Abalone Quattro anne Her Yaşa Akıl Oyunları güvencesi ile şimdi Türkiye’de.
Beceriler: Strateji geliştirme, dikkat, konsantrasyon.

 

#Oyunlar #anne #TERRA #DobbleKids #AbaloneQuattro #oyun #oyuncak #anneoyuncak