Anasayfa » SEKTÖR » Dünyanın ortasına Uzaylı Hasan inecek

Dünyanın ortasına Uzaylı Hasan inecek

Uzay Oyuncak 1995 yılında perakende alanında faaliyetlerine başladı. Daha sonra panayırlarda oyuncak satarak bugünlere geldi. Balıkesir ve komşu illerin ilçe ve beldelerine toptan ve perakende oyuncak tedarik hizmeti veren firma UzayOyuncak.com web sitesiyle de Türkiye’nin her yerine online oyuncak satışı yapıyor.

Uzay Oyuncak firma sahibi Hasan Günaydın firma gelişim sürecini paylaştı: “Oyuncak sektörüne olan ilgimiz ve bu sektörde edindiğimiz tecrübe ile ilerleyen zamanda toptan oyuncak işine başladık. Geldiğimiz noktada servis yaparak kapsamlı hizmet veriyoruz.

2005 yılında perakende mağazamızla da hizmet etmeye başladık. Şu anda perakende ve toptan mağazamızla şehrin Altı Eylül ve Karasi olmak üzere iki ayrı ilçesinde toptan ve perakende oyuncak satışı yapıyoruz.Ayrıca internet sitemiz üzerinden kredini kartınız ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz.Bu noktada bundan sonraki hedefimiz perakende mağazalarımızı çoğaltmak ve her ilçeye bir mağaza açmak.Yeni projemiz ithalat yapmak çünkü toptancılık çok sürmez diye düşünüyorum.”

 

#UzayOyuncak #Oyuncak #perakende #HasanGünaydın #sektör