Anasayfa » PERAKENDECİ OYUNCAKÇILAR » Dünya Oyuncak Toys Shop: Güncel ürün, doğru fiyat ve kalite

Dünya Oyuncak Toys Shop: Güncel ürün, doğru fiyat ve kalite

Rize’de perakende oyuncakçılardan Dünya Oyuncak Toys Shop Yönetim Kurulu Başkanı Şaban Tüfekçi ile perakende alanı ve sektör hakkında konuştuk.

Toys Shop’un 2000 yılında kurulduğunu ifade eden Tüfekçi, sektörü iyi takip ederek, kaliteli ürün sunup, müşteriye güzel hizmet vererek her geçen yıl daha da büyüyüp bugünlere geldiklerini söyledi.

Sektöre perakende alanında hizmet veren Toys Shop’un müşteri memnuniyetini önemsediğini ve yerli ürün ve lisanslı ürün sunduğunu belirten Tüfekçi böylece bulunduğu konumdan daha ileri giderek sektörde iyi bir yer edinmek istediklerini anlattı.

Bir ekip çalışmasıyla hareket ettiklerini söyleyen Tüfekçi başarıda ekip çalışmasının önemini vurguladı.“Firmanızı diğer firmalardan farklı kılan hususlar nelerdir?” sorumuzu “Her zaman güncel ürünlerin anında firmamızda olması, doğru fiyat ve kalite ilkemiz” şeklinde cevaplayan Tüfekçi sektörü takip etmenin, doğru fiyat ve kalitenin altını çizdi.

Öte yandan, hedef ve hamleleri konusunda Tüfekçi Karadeniz’de zincir oyuncak mağazaları oluşturmayı amaçladıklarını söyledi.2016 yılı için “bu yıl bizim ve halkımız için bir milattır, önümüzü çok iyi görüyorum.” şeklinde değerlendiren Tüfekçi umudunu dile getirdi.Ülkemizdeki oyuncak sektörünün ve toptancılığın bugünü ve geleceği için olumlu düşündüklerini aktaran Tüfekçi sektörün geleceğinin parlak olduğunu söyledi.

#DünyaOyuncakToysShop #ToysShop #ŞabanTüfekçi #DünyaOyuncak #Oyuncak