Anasayfa » HABERLER » Duman Oyuncak Önceliğimiz oyuncakların maliyeti değil, kalitesi ve çocuk sağlığı

Duman Oyuncak Önceliğimiz oyuncakların maliyeti değil, kalitesi ve çocuk sağlığı

Duman Oyuncak, 30 yılı aşkın süredeki oyuncak ve hediyelik eşya deneyimini toptan oyuncağın yanı sıra ithalat ve perakende alanında da sürdürmektedir. Firma için en önemli olan unsur çocuk güvenliği ve sağlığı. Bunun için Duman Oyuncak tedarikçi firmalardan temin ettiği ve ithal ettiği ürünlerin standartlara uygun olup olmadığını ihtiyaç dahilinde pedagogların görüşleri de dikkate alınarak satışa sunuyor. Ucuz ürün değil, kaliteli ürünü uygun fiyata değerli müşterilerine sunmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Fuarla ilgili neler söylemek istersiniz?

Fuarlar alıcı ile satıcının bir araya gelerek el sıkışması, göz göze gelerek konuşması, ürünler hakkında bilgi alışverişinde bulunulması anlamında çok faydalı ve güzel etkinliklerdir. Sektörel fuarlarımızda geleceği düşünmek, geleceğe yönelik planlar yapmak lazım. Sektörde birlik beraberlik bizler için çok önem taşımaktadır.

Sektöre hizmet eden pek çok firma var. Siz kendinizi nerde görüyorsunuz?

Sektörün ihtiyaçlarını arz talep doğrultusunda ne yönde karşılayacağımızı tecrübemizle çok iyi biliyoruz. Daha önce bahsettiğimiz gibi 30 senenin üzerinde bir tecrübeye sahibiz. Bu nedenle sektörün öncü ve belirleyici firmalarından biriyiz. Piyasada özellikle bulunduğumuz konumun önemiyle her geçen gün adımızdan daha fazla söz ettirmeye devam ediyoruz. Her gün yeni firmalar sektörümüze ilave oluyor bu da piyasada arzı olumlu etkileyen faktörlerden.

Firma olarak sizi ayakta tutan nedir?

Bizi ayakta tutan etken, geçmişten gelen ticari öğretileri ve prensiplerimizi misyon edinerek bütün bireylere aktarmış olmamızdır. Bu sayede, sadece tüketici nezdinde değil yıllar boyunca ticari ilişkilerinden direk veya dolaylı şekilde etkilenen herkesin nezdinde istikrarlı, ilkeli ve prensip sahibi aynı zamanda kalite ve sağlıktan taviz vermeyen, güven veren bir marka algısı oluşturmamız bizi ayakta tutan etkendir. Firma olarak yasalar çerçevesinde hareket etmekle beraber ülke ekonomisine ciddi katkımız olmaktadır. Firmamız İzmir’de bir çok defa vergi rekortmenleri içinde yer almıştır.

Fuarların olmasından memnun musunuz?

Fuarlar bizim olmazsa olmazımızdır. Bu sene en istikrarlı fuara katılan firma ödülünü aldık. Kids Turkey fuarına bu sene 10. kez katılım sağladık. Daha çok büyümek ve ürün çeşitliliğimizi artırmak ve marka bilinirliğimizin seviyesini yükseltmek için fuarlara katılmaya devam edeceğiz.

#duman, #oyuncak, #firma, #sektor