Anasayfa » SEKTÖR » Disney’in iyi kalpli Prensesi Sofia

Disney’in iyi kalpli Prensesi Sofia

Disney’in en sevilen karakteri Prenses Sofia’nın ailesi ve hayvan arkadaşlarından oluşan figürleri, Adel Kalemcilik güvencesi ile Türkiye’de çocuklarla buluşuyor.

İngiltere, Almanya, Güney Afrika, Polonya ve Romanya’daki çocukların bir numaralı tercihi Prenses Sofia Türkiye’de de minik tutkunlarının beğenisine sunuluyor. Köyünde mutluluk içinde yaşayan küçük bir kızken annesi kralla evlenince hayatı değişen Prenses Sofia’nın hikâyesi, küçük figürleri ile çocuk odalarında başköşedeki yerini almaya hazırlanıyor.

3-9 yaş grubu çocuklara hitap eden Prenses Sofia, gösterişli masal dünyasının içinde iyi kalpliliği ve hayvanseverliği ile çocuklara rol model oluyor. Miniklerin ilgisini çekecek Sofia serisinde, Sofia’nın konuşan ve kıyafetleri değişebilen modelleri, saray, ahır gibi oyun setleri, Prenses Amber, Prens James, dost midillisi Minimus ve sevimli tavşanı Tırfıl gibi oyuncak ve pelüş çeşitleri, prenses tacı, ışıklı ayakkabı, sihirli değnek, müzikli kolye ve güzellik seti gibi masal dünyasını yansıtan zengin aksesuar seçenekleri sunuluyor.

 

#Disney #PrensesSofia #AdelKalemcilik #oyuncak