Anasayfa » HABERLER » Disney ve Toyzz Shop çocukların eğitimlerine destek oluyor

Disney ve Toyzz Shop çocukların eğitimlerine destek oluyor

Okula dönüş döneminde Toyzz Shop mağazaları ve toyzzshop.com’dan satın alınacak her Disney ürünü, TEGV aracılığıyla eğitime destek olacak.

Disney ve Toyzz Shop, çocukların okula dönüş heyecanına duyarlı bir kampanya ile sahip çıkıyor. 30 Eylül’e kadar Toyzz Shop mağazaları ve toyzzshop.com’dan satın alınacak her Disney ürünü için Disney ve Toyzz Shop, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) aracılığıyla  nitelikli eğitim desteği alan ihtiyaç sahibi çocuklara katkı sunacak.

Çocukların sevdiği, ebeveynlerin güvendiği dünyanın en değerli eğlence markası Disney ve Türkiye’nin lider oyuncak markası Toyzz Shop, okula dönüş heyecanına tüm çocukları ortak etmek amacıyla anlamlı bir kampanyaya imza attı. TEGV yararına gerçekleştirilen kampanya kapsamında Disney ve Toyzz Shop, 30 Eylül’e dek satılacak her Disney ürünü ile eğitime destek olurken, aileler için de okula dönüş alışverişini daha anlamlı kılarak onlara daha çok çocuğun güzel bir gelecek hayal etmesi için umut olma fırsatı sunmayı hedefliyor.

En sevilen Disney okula dönüş ürünleri, çocukların gelecek hayallerine de katkı sunacak.

Nesiller boyu anlattığı hikâyeler, yarattığı karakterler ve yaşattığı deneyimlerle kalplere hitap eden Disney, her yıl olduğu gibi bu yıl da okul çocuklarının derste ve ders dışında yanında olacak. Çocukların ve ailelerin en sevdiği karakterlere ait yeni ürünler arasında Arabalar 3, Örümcek Adam, Karlar Ülkesi ve Disney Prenses ürünleri dikkat çekiyor.

#disney, #toyzzshop, #eğitim, #çocuklar