Anasayfa » HABERLER » Disney ‘in Yepyeni Prenses Serisiyle Tanış

Disney ‘in Yepyeni Prenses Serisiyle Tanış

Disney, “Hayal Et, Prenses” kampanyasıyla, cesurca hayaller kurabilen her kız çocuğunu, hayallerini gerçekleştirebileceğini gösteren bir prensesle tanıştırıyor 

Hasbro’nun yeniden tasarladığı Disney Prenses serisi, birbirinden farklı karakter ve yetenekleriyle kız çocuklarına hayallerini keşfetmeleri için ilham veriyor.

Her biri farklı yetenek ve özelliklere sahip 11 Disney Prensesi – Sindirella, Ariel, Rapunzel, Pamuk Prenses, Aurora, Bella, Tiana, Merida, Yasemin, Mulan ve Pokahontas – kız çocuklarına hayallerini keşfetmeleri için ilham veriyor. Kendi eşsiz hikayeleri ile onlara “Hayal Et, Prenses” diyerek, hayallerinin peşinden gittiklerinde yapabileceklerinin sınırsız olduğunu hatırlatıyor.

Hasbro tarafından yeniden tasarlanan Disney Prenses serisi sayesinde prensesler, artık kendilerine özgü yüz hatları ve 3 farklı vücut tipine sahip. Yenilenen Disney Prenses serisi ile birlikte kız çocukları kendi hayal dünyalarında sihirli bir yolculuğa çıkma şansı yakalıyor.

#Disney, #Hasbro, #Prenses, #İlham#Sindirella, #Ariel, #Rapunzel, #PamukPrenses, #Aurora, #Bella, #Tiana, #Merida, #Yasemin, #Mulan, #Pokahontas#HayalEt