Anasayfa » TEDARİKÇİ OYUNCAKÇILAR » Çocukların vazgeçilmez tercihi Toyzz Shop

Çocukların vazgeçilmez tercihi Toyzz Shop

shopToyzz Shop ’ta eğlence tam gaz devam ediyor…

Çocukların sevgisi ve ailelerin güveniyle büyümeye devam eden Toyzz Shop, sürekli yenilenen kaliteli oyuncak çeşitleri ve güler yüzlü hizmet anlayışı da farklı olmaya devam ediyor.

Bebeklerden arabalara, peluşlardan ilk yaş oyuncaklarına kadar çocuklara ait tüm oyuncakların bulunduğu Toyzz Shop’ta oyuncağın yanı sıra puzzle, maket, aile oyunlarıyla da yetişkinlerin de gözdesi.

Barbie’nin yeni oyun setlerini kızlar çok sevecek!

7 den 70 e herkesin tanıdığı ve sevdiği Barbie’nin yeni oyun setleri Toyzz Shop raflarında yerini aldı. Tırnak bakım seti, kahve makinesi, moda dizaynı, ayakkabı dizaynı gibi 8 farklı setin olduğu yeni seri de kızlar günlük hayattan izler taşıyan bu oyuncakları Barbie’nin pembe dünyasıyla birleştirip keyifle oynayacaklar.

Çocuğunuza yemek yedirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı

Sofralar artık çok daha renkli. Sevilen karakterlerin sofra grubu malzemelerine yenileri eklendi. Mickey& Minnie Mouse, Prensesler, Winnie The Pooh gibi sevilen karekterlerin var olduğu seriye Uçaklar filminin sevilen kahramanı Dusty de katıldı. Artık oğlunuz Dusty çatalı ile yemeğini kendi yemek isterse hiç şaşırmayın.

Güzel güzel oynuyor eğlenirken öğreniyor!

Çocukların motor gelişimi, bütüne ulaşma, sebep-sonuç ilişkisi kurma gibi yetilerinin gelişmesi için yapbozlar çok faydalı. Toyzz Shop’taki yeni seri ahşap yapbozlar canlı renkleri ile çocuklarınızın ilgisini çekerken zihinsel gelişimlerine de katkı sağlıyor.

Toyzz Shop yeni mağazaları ile büyümeye devam ediyor.

Türkiye genelinde 100 mağazası olan Toyzz Shop haziran sonuna kadar 10 mağaza açarak hızla büyümeye devam edecek. Tokat, Kırıkkale gibi daha önce mağazasının olmadığı yeni şehirlere de giriş yapacak olan Toyzz Shop ayrıca, mayıs ayında 1700 metrekarelik ilk mega mağazası ile Mall Of İstanbul AVM de hizmet vermeye başlayacak.

Mart Ayında denemenizi tavsiye ederiz.

Toyzz Shop Instagram sayfası açıldı. Toyzz Shop’ta çekindiğiniz fotoğrafları sevdikleriniz ile Instagram da paylaşabilir, Toyzz Shop Oyuncak Mağazalarında nasıl eğlendiğinizi sevdiklerinize gösterip bu eğlenceye onları da ortak edebilirsiniz.