Anasayfa » HABERLER » Çocukların eğlenceli su dünyası Crystal otellerinde…

Çocukların eğlenceli su dünyası Crystal otellerinde…

havuz116 Crystal otelleri, çocukların eğleneceği, ebeveynlerin ise dinlenebilecekleri otel konseptleri ile ailelerin tercihi olmaya devam ediyor.

Eğlenceli su dünyası konseptleri ile çocukları adeta kendine hayran bırakan Crystal otelleri, aquapark, su kaydırakları ve her yaşa uygun çocuklar için özel hazırlanan havuzları ile dikkat çekiyor. Çeşitli uluslararası turizm kuruluşlarından çok sayıda “En iyi aile oteli” ödülleri bulunan Crystal Hotels bünyesindeki otellerde, çocukların keyifli vakit geçirebilecekleri farklı su kaydırakları yer alıyor. Red King Cobra, Body Slides, Black Hole, Space Boat, Freefall, Flying Boats x2, Multi Slide, Rafting Slide gibi isimlere sahip üniteler, çocukların kalbini fethediyor.

Bunun yanı sıra, 0-4 yaş çocuklar için özel çocuk havuzlarında su kaydırakları da bulunuyor. Çocuklar, su kaydıraklarında serbest düşüş yapabiliyorlar, bazı kaydıraklarda uçan bir bottaymış gibi sıra dışı bir heyecan yaşıyorlar ve bazı kaydıraklarda ise kendilerini adeta bir kara deliğe uçuyormuş gibi hissediyorlar. Crystal otellerinde yer alan su kaydıraklarının ölçüleri, 40 ve 85 metre uzunluk ile 13-16 metre yükseklik arasında değişiklik gösteriyor.

Çocuklara özel Crispy Kids World Crystal otellerinde yer alan “Crispy Kids World” ile 4-12 yaş arası çocuklar ve 13-17 yaş arası gençler, deneyimli eğitmenler eşliğinde hazırlanan eğlenceli oyunlarla hem eğleniyor hem öğreniyorlar. Crystal Hotels Antalya’da De Luxe Resort & SPA, Aura Beach Resort & SPA, Flora Beach Resort, Nirvana Lagoon Villas Suites & SPA, Palace Luxury Resort & SPA, Sunset Resort & SPA, Sunrise Queen Luxury Resort & SPA, Admiral Resort Suites & SPA, Tat Beach Golf Resort & SPA, Family Resort & SPA, Waterworld Resort & SPA, Paraiso Verde Resort & SPA ve Bodrum’da Green Bay Resort & SPA otelleri ile çocukları eğlencenin merkezine davet ediyor.